Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változókor (klimax) közben,...

Változókor (klimax) közben, után mennyire lett más a nejed, férjed, párod, családtagod vagy ismerősöd, kedvesebbé, kiegyensúlyozottabbá vált vagy éppen egyfajta házisárkánnyá?

Figyelt kérdés

Főként kívülállók véleménye érdekel, ne az érintetteké.

Hány évesen klimaxolt az illető, vagy mennyi volt, amikor megváltozott a jelleme?



2022. márc. 23. 18:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is hasonló a helyzet. Feleségem negyvenes éveiben leszokott a szexről. Nincs rá igénye. Eleinte nagyon zavart, de amint jöttek az öregedéssel járó betegségek nálam, mér kevésbé izgatott a dolog. Nincs olyan napunk, hogy valahol ne fájna. Este már tévézés közben elalszunk, hol ő, hol én. Legtöbbször alig várjuk, hogy végre pihenhessünk a sűrű, fárasztó nap után.
2022. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
#31 Csak nálunk az a különbség ,hogy mindketten aktív életet élünk mindennapos sporttal. Kórházban mindketten akkor voltunk utoljára amikor kisgyerekek voltunk. Jobb kondiban vagyunk mint a huszonéves rokon srác és párja. De szex az bizony nuku. Sajnos már én is az öregedést várom. Így könnyebb lesz beletörődni de egészséges potens embernek ezt tragédia megélni.
2022. jún. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos azt mondta, hogy a klimax nem arról szól, hogy már nincs menstruáció.

A klimax valójában egy akár 5-10 éves folyamat is lehet, amikor még megjön a menstruáció, de a nő szervezetében csökkennek a bizonyos hormonok szintjei, néha pedig a szintjük ingadozik. Az ingadozás okozza a hőhullámokat és a hangulat változásokat. Gyakran pánikbetegség tüneteit is, nekem például ez is volt.

5-6 évig szenvedtem, a tüneteim nagyon durvák voltak, az orvosok pedig bunkók, nem segített egyik sem! Idegbeteg, hipochondernek hittek!

Nem is tudtam, hogy mi a bajom, ahogy az orvosok sem. Eszembe sem jutott, hogy ez klimax, mert a menstruációm rendszeresen megjött.

Végül az egyik orvos asszisztensnője titokban megsúgta, hogy mi a bajom. Halkan, hogy ne tudja meg az orvos, hogy okosabb nála.

Az asszisztensnő javasolta, hogy vegyek a gyógyszertárban egyféle gyógynövényes tablettát, ami kimondottan erre való.

Nem hittem, hogy segíteni fog, de segített!

Másfél hónap után már úgy éreztem magamat, mintha kicseréltek volna!

Visszakaptam az életemet!

Most 55 éves vagyok, a menzeszem 2-4 havonta még megjön, de nagyon gyenge.

Gondolom hamarosan meg is fog szűnni.

Olvastam, amit néhányan írtak, hogy a nőknél megszűnik a nemi vágy.

Velem ez nem történt meg sőt, minden nap kívánom, még jobban, mint korábban, sosem elég.

Van egy partnerem, akivel időnként találkozom, egész napot vagy éjszakát együtt töltjük, szinte folyamatosan szexelünk.

2023. júl. 31. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!