Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőgyógyász férfi hogy nem...

Egy nőgyógyász férfi hogy nem ábrándul ki a női nemből egy életre?

Figyelt kérdés
Hiszen már alapból a férfiak is olyanok,hogy a menstruációtól teljesen kiborúlnak. Undorítónak tartja a 99%. De akkor hogyan képes egy férfi pasi nőgyógyász lenni ahol mindenféle undorító dolgot lát. Mondhatjátok munka-munka. És elválasztja a magánélettől.. de mégis ezt nem hiszem el. Hiszen ő ha például ránéz egy lányra egy randin már tudja mik milyen undiságai lehetnek. Illetve szerintetek ha egy férfi nőgyógyásznak van egy párja azt ő kezeli? Nem tudom valahogy úgy érzem kellően beteg elmének kell lennie valakinek ahhoz hogy heteró férfiként nőgyógyász legyen.

2022. márc. 24. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont ez bizonyítja, hogy nem minden férfi undorodik a nők nemi problémáitól. Sajnálom, hogy eddig csak ilyen férfiakkal találkoztá akik nem érettek meg ezekhez a témákhoz. Aki pedig undorodik ettől nem választja ezt a munkát! :)
2022. márc. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A rendelőben egy "munkadarab" minden nő számukra, a magánéletben pedig érzések kötik a nőhöz őket.
2022. márc. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Na és egy férfi urológus, amikor (többnyire) idős "urak" végbelében matat? AZ milyen?
2022. márc. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mondhatjátok munka-munka. És elválasztja a magánélettől.. de mégis ezt nem hiszem el."


Senkit nem érdekel, hogy TE mit hiszel el, ha egyszer így van.

2022. márc. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%

Pedig hidd el, elválasztják a magánélettől. Egy teszem azt szívsebész vagy proktológus sem azon filózik a randin, hogy a leendő partnernek vajon rendben vannak-e a billentyűi vagy épp nincs-e aranyere.

És a dokik általában nem kezelik a saját családtagjaikat, okkal.

2022. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb baj az, amikor nem abrandulnak ki.
2022. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nőgyógyászok érdekesnek tartják a női megbetegedéseket és szeretnének segíteni a nőkön. Egyébként, aki orvosnak megy, bármi felé szakosodik, mindenhol undi dolgokat láthat. Májzsugor, zsírmáj, vakbélgyulladások, rák....stb

Egy átlag férfi nem hinném, hogy gyakran lát képeket deformált, váladékozó szervekről, de, ha látna, szerintem ugyanolyan undorral reagálna rá, mint a nemibetegségekre.

Vannak emberek erős gyomorral és segíteni akarással, a nőgyógyászok is ezek közé az emberek közé tartoznak.

2022. márc. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%
Ők az 1%, akik nem undorodnak ettől :D Amúgy én imádnám, ha ferjem nőgyógyász lenne, megkönnyítené az életem bizonyos dolgait 😅
2022. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!