Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Néhányuk olyan nagyképű, meg úgy el vannak szállva magunktól, hogy valami hihetetlen. A másik amit nem igazán értek az a magamutogatás. Sokak felteszik az egész életüket instagramra vagy Facebookra és az a menő ha lassan még az ürülékedet is kiposztolod a közösségi médiában. A fiúknál minél "keményebb" vagy annál menőbb arcnak számítasz, közben se kép, se hang. A tini lányok meg egy szál megtartóban pózolnak és az a csinosabb aki minél többet mutat magából. Nekem elképesztőek a mai tinik.

2022. márc. 26. 18:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Számomra mondjuk már az önmagában egy paradoxon, hogy alapvetően interneten "élő" emberek ítélik el a fiatalságot :D


Azt is hzzátenném, hogy nyilván aki interneten "él" az azt fogja látni, hogy a mai fiatalok csak interneten élnek. Holott valójában csak az ő mintavételük szűkös mivel interneten élnek és nem a valóságban... :D

2022. márc. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%
erre a kèrdèsre emlèkszem.... 1 hete tetted fel... azóta se vàltoztunk? pedig szóltam a spanoknak...
2022. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es igen is értékes és nagyszerű hópehely vagyok. Nem csak duma, hogy kiraknak mindent, ez tény. Nézz egy kicsit szét! Az emberek sokkal másabbak voltak 10 éve.


És majd én eldöntöm mit írok ki! Nem használják a Facebookot? 😂 Jaa bocsi instagram 😂

2022. márc. 26. 21:19
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Minden korszaknak megvannak a sajat faszsagai. Nem ujdonsag
2022. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Hass, alkoss, gyarapíts,

S a Haza fényre derül!

2022. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
(15: Kölcsey F)
2022. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Milyem boldog vagyok hogy az én gyerekeim nem fognak már szembesülni a ti gyűlölködő generációtokkal
2022. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

így 30 évesen nem nagyon látok nagy különbséget a mai tinik és idősek között. illetve persze hogy látok, mert teljesen mások, az nem látom, hogy mondjuk egy fiatalokat fikázó 50es bármiben is jobb lenne nagyképűsködésen kívül, mint egy random fiatal.


egyébként meg kicsit már tényleg unalmas. én is látom a fészen is, ahogy sokszor durván túlsúlyos nyelveket nem beszélő, tájékozatlan idősebbek nyafognak a mai fiatalok miatt.


ami a nagyképűséget illeti: igen, szoktam találkozni beképzelt tinikkel, tény, de 2x annyi mindent jobban tudó időssel (ügyfelekkel is), akiknek képtelenség bármit is elmagyarázni, mert nem értik, de persze jobban tudnak mindent.

2022. máj. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!