Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! A nyilvános...

Lányok/nők! A nyilvános mosdókban ti jobban vigyáztok a mellékhelyiség tisztaságára, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Hölgyek, nektek mi a tapasztalatotok akár az áruházi, akár az iskolai mosdók állapotával kapcsolatban? Jobban vigyáztok, mint a férfiak, vagy ugyanolyan igénytelen az állapot általában? Láttatok már durva dolgokat? Ha igen, mi volt az? (A kérdés oka: én férfiként mindig is azt gondoltam, hogy igénytelenebbek vagyunk, de vajon igaz-e)

2022. ápr. 3. 18:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, nem szoktam férfi wckbe járkálni. Láttam a női mosdóban cifra eseteket, főleg szórakozóhelyen, de én személy szerint nem emlékszem, hogy bármilyen wc-t bármilyen állapotban úgy hagytam volna ott, hogy arra ne lennék büszke.


Nem értem, hogy tudnak emberek például mellécsinálni, összekakázni, velem még soha nem történt ilyen, az ülőkét meg letörlöm használat előtt akkor is, ha nem ülök rá, szóval utánam csak jobb állapotban lehet.

2022. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha tehetem, kerülöm a nyilvános wc-t. Borzalom néhol a női mosdó, nem részletezem, de szerintem sokkal rosszabb, mint a férfi... 29N
2022. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
Én sajnos dolgoztam pár évet mint takarító, elmondhatom, hogy átlagban a nők trehányabbak ilyen téren mint a férfiak
2022. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Ugyan nem tudom, hogy a férfi mosdók milyenek, de a női mosdók többsége szerintem szintén igénytelen. Pisis ülőke, pisis föld, le nem húzott wc... Persze azért vannak kivételek, de azért az ilyen igénytelenség pláza wc-ben, de iskolai wc-ben is simán előfordul, ha pedig az ember csak nagyon ritkán fut össze rendetlen mosdóval, akkor az a takarítók érdeme... minél forgalmasabb a hely, annál nagyobb az esélye, hogy a mosdó is rendetlen. Igazából elég undorító, hogy sok ember úgy ahogy otthagyja a mosdót maga után... ilyenkor engem tényleg az érdekel, hogy ők otthon is ezt csinálják? Undorító.
2022. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem igen, egyértelműen igaz sajnos.
2022. ápr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

#4-es vagyok.


Amúgy ez egy kicsit off, de amikor nézek sorozatokat, meg filmeket, ahol például a szereplő a wc-fülke ajtó alatt átmászik, stb, akkor mindig arra gondolok, hogy persze ez csak egy film, de ha ezt valaki megmerné tenné a való életben.. ugh. Már a gondolat is kiráz engemet. :D

2022. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Helyfüggő. Van, ahol rendben van. Van, ahol gáz. Pedig mindig a nőibe megyek. Úgyhogy szerintem a takarítás gyakorisága lehet a kulcs.

Egy-egy durva dolog bárhol előfordulhat. Pl. Láttam már le nem húzott kakát. Fordultam is ki rögtön.

2022. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Dolgoztam takarítóként. A férfi a mocskosabb.
2022. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen egy férfimosdó.


De szerintem ez inkább függ attól, hogy hol van a hely. Most plázákra gondolok. Az utcaszinten lévő wc általában koszosabb, mint a fentebb lévő, gondolom, aki csak vécézni szalad be, az a legközelebbit keresi. A Westend átlagban szarosabb, mint az Allee. Ilyeneket tudok, de férfi-nőit nem.

2022. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A férfimosdót nen tudom sose jártam bent. A nőinél, szerintem ez helyfüggő, hova mennyien járnak és milyen gyakran van takarítás. A Westendben elég sokan vannak mindig. Láttam már ott le nem húzott terméket, papírt a földön, használt higiéniai termékeket a kuka mellett. A KÖKI-nél pl viszont kevesebbszer volt ilyenben részem. Nyilván a felmérésem nem reprezentatív.
2022. ápr. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!