Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl kedves vagyok az emberekke...

Túl kedves vagyok az emberekkel, hogy tudnek valtoztatni ezen?

Figyelt kérdés

A cimben tomoren le van irva. Ezen felul a durvabb felallasra, hangosabb szavakra, pszichikalis hatasokra meghunyaszkodom. A szivem teljesen mast mond mint ahogy cselekednek. Akar utolag is. Az, hogy kedves termeszetem van mar engem zavar. Szerintem szimplan csak gyerekes.

Ezen szeretnek valtoztatni. Hogyan csinaljam?


2022. ápr. 5. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, ezen a sok barom idővel változtatni fog. Legyél kedves addig ameddig csak tudsz. Túlzásba sem kell vinni.


29/F

2022. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell. Nem fog mindig elsőre sikerülni, de ha elhálatározod, hogy nem hunyászkodsz meg, idővel megszokod. Persze segít az önismeret, önvizsgálat is, de hát miben nem.
2022. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg őszintén kedves tudsz maradni az emberekkel :-)
2022. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne akarj változni, pont ez a jó, ha mindenki ilyen lenne sokkal jobb lenne a világ.
2022. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

❤️ ÍGY vagy jó !

❤️ NE VÁLTOZTASS !

❤️ MI így SZERETÜNK !

2022. ápr. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem baj ez, én is ilyen vagyok.

Arra ügyelj h ne verjenek át, nálam ez van, mert aki kedves azt hiszik h hülye is és bepróbálkoznak.

35f

2022. ápr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ebben a világban a harsány és agresszív stílus erény. Az alázat fontos, de ezzel együtt bátornak és egyenesnek kell lenni.
2022. ápr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én mindig ilyen voltam, rá is olvasták a fejemre mindig.De képtelen vagyok rossz, vagy önző lenni.

Nem szeretek haragban lenni senkivel, ha magam körül vita van, békítgetek is.


Nyugodt a lelkem,viszont emiatt a beállítottságom miatt csaltak meg, hagytak el és képtelen vagyok újra ismerkedni.

csendes ember vagyok és csak ilyet tudok elképzelni magam mellé barátnak is, társnak is.

Nem szeretem a harsány, okoskodó embereket,kerülöm őket.

2022. ápr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az első lépés a változtatásra, hogy idegenek között nem beszélsz. Mert a kedves emberek folyton kedveskednek szóban is, meg felajánlják a segítségüket annak is, aki csak szomorúan néz. Ha nem a saját közegedben vagy, meg se szólalj. Ez az első lépés a kedveskedés leállítására.
2022. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálam is van hasonló gond.

De inkább örülök annak, hogy nem tud annyira elborulni az agyam, mert amúgy ha a belső énemen múlna már rég valami baltás gyilkos lennék, akinek a nevét imába foglalják a gyengébb emberek.

Ez valóságban annyiban nyílvánul meg nálam, hogy aki tőlem gyengébb annak soha egy rossz szót nem tudnék szólni, még akkor se ha enyhén provokál. Én is voltam gyenge és elesett. Tudom milyen. Az ilyen embereket enyhén szánalommal nézem, mert ki vannak szolgáltatva. Én már "hegyomlás" kategóriás vagyok, de az ilyen emberekre vigyázok. Ha pl szűk járdán találkozok egy ilyennel, igyekszek mindíg én kerülni, nehogy kicsit is kellemetlenül vagy veszélyben érezze magát.

Meg tényleg bármiben segítek bárkinek ha megkér vagy ha elfogadja a segítségem.

Ezen sem tudok változtatni, de nem is igazán akarok.

Amin én változtatni szeretnék az az inkább, hogy párkapcsolatok terén is ez a szerelmetes típus vagyok, akinek mindene a párja. Ha nem vagyok valakivel kapcsolatban, azzal le se tudok feküdni. Sokszor játszanak az érzelmeimmel. Mivel ugye nagyon kedves vagyok ezért gyakran ki is használják ezt. Ezeken változtatnék ha lehetne, de ezen se tudok. Ezt viszont már bánom. Sajnos ilyen vagyok, ezt kell elfogadni. De nem tudom és így nem is tudok teljesen boldog lenni soha. Persze kivéve, ha van valakim, aki szeret. Itt sokan hangoztatják, hogy aki alapból boldogtalan az nem lesz egy párkapcsolatban sem boldog. De ugye ők ezt nem tudják átérezni, hogy tényleg minden lány csak kihasználja az embert... Na mindegy, privátokat úgy se szeretnék... Szóval annak ellenére, hogy nem fekszek le akárkivel az ágyban jó vagyok. Ha szóba kerül, hogy milyen is vagyok akkor sokak érdeklődését felkeltem. De amint rájönnek hogy én tényleg csak olyannal vagyok hajlandó bármire akit szeretek egyből dobnak is. Csak párkapcsolatban tudok megkapni mindent ami boldoggá tesz. Nagyon bújós is vagyok. Meg mint ahogy említettem van egy durvább belső énem is, ugye a jó tulajdonságaim ellenére domináns is vagyok. Persze az agresszió nem nyílvánul meg úgy bennem.

2022. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!