Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl kedves vagyok az emberekke...

Túl kedves vagyok az emberekkel, hogy tudnek valtoztatni ezen?

Figyelt kérdés

A cimben tomoren le van irva. Ezen felul a durvabb felallasra, hangosabb szavakra, pszichikalis hatasokra meghunyaszkodom. A szivem teljesen mast mond mint ahogy cselekednek. Akar utolag is. Az, hogy kedves termeszetem van mar engem zavar. Szerintem szimplan csak gyerekes.

Ezen szeretnek valtoztatni. Hogyan csinaljam?


2022. ápr. 5. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha kedves vagy! Sőt! Nagyon értékes az ilyen ember, mint te vagy? Ne akarj más lenni!

Viszont, akik nem érdemlik a kedvességed, mert bántanak, kigunyolnak, megaláznak, velük ne legyél kedves!

Ha bántanak, állj ki magadért! Sajnos, sok ember szemében a kedves emberek lenézendő, könnyen megalázható, kihasználható személyek..

Ezért légy bátor, határozott, amikor kell! Különben mindig csak lábtörlőnek fognak használni...!


Üdv.: Egy szintén túl kedves ember

2022. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

☮️ Hát ez attól függ, hogy FÉRFI vagy NŐ vagy....

✅ Mert nem mindegy hogy kinek mit tanácsolunk...

⛔️ És hogy hány éves emibkének adjak tanácsot ?

☢️ Egy 18 éves srácnak, vagy egy 40 éves hölgynek ?

2022. ápr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sok módja van.

Az egyik amikor megteheted hogy visszaszolj, lealázd az embert vagy állba rúgd.

A másik amikor nem teheted meg mert mondjuk főnököd és kell a pénz.

Masodik esetben szep szavakkal kellene jobb módra bírni.

2022. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, sokan át is vertek, most már bizonytalan vagyok az emberekkel, néha még simán goromba. De sok a büdös bunkó, akik kihasználják a kedves embereket, és besokalltam. Amúgy a hangos szóra én is összerezzenek
2022. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!