Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért olyan...

Szerintetek miért olyan frusztráltak az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem kevesen figyelmetlenek, sokan inkább idegesek. Dudálgatnak, amikor autóval mennek. Ha zárva a bolt 10 percre már rázzák az ajtót. A tömött villamosra felszállva üvölt, hogy mindenki menjen beljebb. Ezeknek az embereknek valami idegrendszeri bajuk van vagy agyi történés érte őket.
2022. ápr. 13. 10:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Mert ez a világ már szar. Azért.
2022. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%

Te vagy a frusztrált🖕😤

😂😂

Egyébként a dudálgatósok valamilyen szabálytalanságot/ veszélyhelyzetet jeleznek többnyire, persze van aki stresszgombként tekint rá, de nem ez a jellemző.

A bolt, ha van egy meghatározott nyitvatartás, te azon belül érsz oda, oszt zárva van, az szerintem sokakat idegesítene. Szerintem tök normális.

A villamoson meg igen, ha teheti, mindenki menjen beljebb. Én sem szeretem ha gyökeret ereszt a lábuk az ajtóban, vagy ha egy láthatatlan falról van tudomásuk, nekem meg nincs.🤷‍♂️

2022. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
A covid miatti bezártság is rátett erre egy lapáttal, bár azelőtt sem volt olyan nyugodt hely ez az ország.
2022. ápr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, de szerintem mind frusztráltak vagyunk, mindenkinek meg van a maga baja. Csak meg kéne tanulni ezt nem másokon levezetni.

Például valóban nem rázni az ajtót,ha az zárva van. Nálunk a postán rendszeresen jöttek 7 után (nyitvatartás nyilván kint), és 10 percig rázták az ajtót.

A járműveken például engem is rettentően zavar, ha megállnak az ajtóban, de mivel nem ősember vagyok, kulturáltan utat kérek magamnak.

2022. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Jön a világvége. A vesztüket érzik.
2022. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkodtam. De tekintve hogy már a Kishercegben is benne van ez a jelenség, azt pedig 1943-ban adták ki, ez elég régóta így van, és nemcsak a magyaroknál. Szerintem a sport és fizikai munka hiánya nagyban hozzájárul, mivel talán azzal a legkönnyebb levezetni a felgyülemlett feszültséget... én legalábbis sokkal nyugodtabb és vidámabb vagyok egy jó hosszú futás után. De ez csak elmélkedés.
2022. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a feszültség, a stressz az életükben. Pl. ha elkésnek , veszélyben a munkahelyük, megélhetésük.
2022. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan élnek úgy, és olyanokkal,akikkel nem akarnak. Sok a kényszerkapcsolat, sok az öreg fiatal ellentét, bizonytalan minden tulajdonképpen.

Ha valaki jókedvű, vagy boldog,arra úgy néznek mint a véres rongyra,legszívesebben megölnék.

És ez nem lesz jobb, nagyon magukba fordultak az emberek és nincs türelem, nyugalom. Csak a bizonytalantól való félés és ebből eredő önzés.

Fiataloknak nincs lakás, nem tud családot alapozni,egyre több az eltartott öreg, akik még sok esetben követelőzőek is.

Nagyon sok családon belül komoly ellentét és utálat van.

2022. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%
Ez a mai modern világ hozadéka. Én is sokszor veszem észre magamon, hogy indokolatlanul rohanok, sietek, szitkozódok, mérgelődök apróságokon, nem feltétlen csak emberek között, hanem akár itthon is, miközben a hétköznapi teendőimet csinálom. Törekszem is arra, hogy néha kicsit belassuljak és felhagyjak ezzel a rossz szokással, mert valóban kihat az idegekre és a hangulatra egyaránt, felesleges feszkó gyűlik fel ezáltal az emberben.
2022. ápr. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fő baj, hogy soha nem is tanultuk, nem tanították a stressz, düh, és bármilyen érzelem kezelését. Maximum annyit hogy "ne fojtsd magadba" meg "add ki vagy kitör".
2022. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!