Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért olyan...

Szerintetek miért olyan frusztráltak az emberek?

Figyelt kérdés
Szerintem kevesen figyelmetlenek, sokan inkább idegesek. Dudálgatnak, amikor autóval mennek. Ha zárva a bolt 10 percre már rázzák az ajtót. A tömött villamosra felszállva üvölt, hogy mindenki menjen beljebb. Ezeknek az embereknek valami idegrendszeri bajuk van vagy agyi történés érte őket.
2022. ápr. 13. 10:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Sok a kezeletlen beteg, akik nem akarnak magukkal mit kezdeni, de nem is akarnak a dokik sem feeltétlen magukkal mit kezdeni.
2022. ápr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#2 : Na ezt most megkaptam... Mindenesetre az egész véleményed elég érdekes.
2022. ápr. 20. 11:32
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert mindenki túlhajszolja magát azt hiszi attól lesz jobb ember ha sokat dolgozik, tanul és a szegényeket és a kevesebb iskolát végzetteket meg leszólja.
2022. ápr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
68%
Elmondom hogy aki kevesebbet dolgozik és nem tanul annyit az nem lesz frusztrált.
2022. ápr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

"#2 : Na ezt most megkaptam... Mindenesetre az egész véleményed elég érdekes."


érdekes, a 2-es véleménye, mert borzasztóan tipikus: a magyaroknál ez vmi genetikai defekt vagy nevelési hiányosság lehet, hogy ahelyett hogy a problémáról beszélnének, elkezdenek másokra mutogatni, kifogásokat keresni és összevissza nevetgélni. ez egy gyerek szellemi szintje.


a kérdésre válaszolva:

a magyarok többsége meglehetősen lusta, nem igazán tesz semmiért, hanem inkább várja a sült galambot és másokon vezeti le a feszültséget.

2022. dec. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14-es igazad van abban, hogy ő vizsgák és munka miatt biztosan kevésbé frusztrálódik, de adódhatnak más problémák az életben, amik őt is érinthetik: kibírhatatlan anyós, gyógyíthatatlan beteg családtag, emelkedő élelmiszerárak, magas hitelek, ha nincs parkolóhely, amikor éppen sietni kellene, ha lemerül a telefon, amikor pedig nagyon kellene, stb.

Szóval valahogy mindenkinek van stressz az életében , még egy tanyán élő önfenntartó gazdálkodónak is születhetnek beteg állatai, belehalhatnak az ellésbe, jöhet járvány, ami érinti a csirkéket, jégeső tönkre vágja a termést, megadóztatják az ingatlanát, pert indíthat ellene valaki, mondjuk a vadásztársaság, vagy bunkózhat vele a műemlékvédelem, mert az udvarán kiásott egy régészeti leletet és millió más dolog is okozhat stresszt.

2022. dec. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21%

Az átlag magyar elhízott/alaktalan, és van benne egy tanult tehetetlenség, azaz csak sültgalambot várja, a feszültséget meg másokon vezeti le.

A magyarokra még nagyon jellemző a szerényebb szellemi képességek, sértettsége, fölényeskedés, kifogáskeresés, másokra mutogatás.

2023. márc. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
45%
Még jó hogy rád egyik sem jellemző, mert itt mindenki hülye csak te vagy a helikopter. Nyilván.
2023. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
#18 : Ki mondta, hogy hibátlan vagyok? A kérdés nem ez volt. Én amúgy a személyeskedő és okoskodó nyomorékokról szoktam elmondani a véleményemet sajnos hirtelen felindulásból. Ez az én gyengeségem. A tiéd pedig ha jól látom az, hogy egy okoskodó gyökér vagy.
2023. márc. 27. 16:24
 20/22 anonim ***** válasza:
35%
#17-nek szólt a válasz, azt hittem ez egyértelmű lesz, miután ő írt olyan kommentet amiben kb leírta hogy mindenki gyökér körülötte. Erre reagáltam, hogy nyilván mindenki hülye, csak ő a faszagyerek.
2023. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!