Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik mai...

Azok az emberek akik mai napig az utcán is maszkban járkálnak, mire várnak még a coviddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sőt, igazából tavaly nyáron már volt, hogy többször napi 100 alatt volt az új fertőzöttek száma, de jó páran még akkor sem vették le.


Azokra ez nem vonatkozik, akik azért hordják mert kicsit betegek és másokat szeretnének magukoktól megvédeni. Azt még becsülöm is.


De most őszintén, több orvos, tudós is megmondta, hogy ez a koronavírus valszeg sosem fog teljesen eltűnni. Akkor életük végéig maszkolnak? Nyilván lehetne mondani, hogy mit foglalkozok vele, engem nem érint, ami igaz is csak a mentalitás érdekel mögötte.


Vagy esetleg ha majd hivatalosan csak ilyen napi 5-10 fertőzött lesz majd akkor engedik el?



2022. ápr. 21. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk azt én sem értem, mikor valaki visel maszkot, de az orra-szája kint van belőle.
2022. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Én ugyan nem viselem, de mindig ott lapul az egyik zsebemben összehajtva egy FFP2-es. Sosem lehet tudni, 1x jól jöhet.
2022. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%

Amikor bemegyek valami zárt helyre vagy pl. a szuperbe vásárolni mindig felveszem, mert nem szeretnék semmit elkapni egy olyan helyen ahol köhögnek meg tüsszögnek a levegőbe.

És szarok arra hagy ki és mit gondol...

2022. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
94%
Coviddal kapcsolatban semmire. A pollenszezon végét várom.
2022. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!