Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok attraktív/ csúnya...

Nem vagyok attraktív/ csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Elcsépelt kérdés, de lassacskán eltöri önbizalmam a dolog.

Pár hónapja próbálok ismerkedni, de jelenleg randiig sem jutok el a kiválasztottakkal.

Nyílván kell egy minimális vonzalom, hogy megakard ismerni a másikat, de én addig sem jutok el.

Nincs önbizalomhiányom és barátaim is azt mondják baj nincs belem. Na, de idegenként első benyomásra van pár fotó magamról. Ha előnyös, ha nem és arra kérnélek meg, ha van kedved dobj egy privátot és megnézhetsz vagy csak simán megismerkedhetünk. Haverkodni úgyis szeretek.

23f


2022. máj. 9. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Küldöd?
2022. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Kuldd
2022. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Küldheted
2022. máj. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a bizalmat.

Köszönöm a képeket.

Szerintem teljesen normálisan nézel ki.

Az összes fényképet végignéztem.

Néha az volt a benyomásom, hogy rá sem jönnék arra, hogy ezek a fényképek ugyanazt az egyént ábrázolják.

Ezen viszont azért nem lepődtem meg, mert tudom, hogy rólam is olyan fényképek szoktak készülni, hogy meg nem lehetne mondani, hogy mindegyik rólam készült...

Azt írtad, hogy maximális őszinteséget kérsz. Szerintem amúgy semmi okod aggodalomra.

Rokonszenves a megjelenésed és külön díjazom a hozzáállásodat, hiszen megírtad, hogy szándékosan tettél fel olyan képeket is, amelyek nem a legelőnyösebbek. Ezt kevesen vállalják be, bár nem tudom, hogy te melyiket gondoltad ezek közül előnytelennek.

Mind abszolút vállalható.

Némelyik képen férfiasabbnak, más képeken fiatalabbnak tűnsz.

Amin egy kicsit lehetne változtatni, az talán a deltaizom. De nem lényeges.

Szerintem jól vagy összerakva.

Az utolsó képen felvett póz kissé azt sugallta, hogy aggódtál valamin. Talán pont azon, hogy jól sikerüljön a kép.

Pedig abszolút tényleg semmi okod aggodalomra.

A magas homlok jó pont.

A fényképek készítésekor nem szükséges mindig gesztikulálni és különféle jeleket mutogatni, egyrészt azért, mert néha félreérthető, másrészt azért mert nem természetes.

De ez csak szvsz. Nyilván ahogy jól esik abban a pillanatban, úgy tégy.

A hajad színe rendben van.

Kicsit talán lehet variálni a frizurával, kipróbálni egyéb hajformákat.

Nálam az is jó pont volt, hogy nem akarsz menő lenni. Legalábbis nekem ez jött át a fényképek alapján.

Szóval összességében egy szimpatikus fiatalember lehetsz, ez a véleményem.

Lehet, hogy sokan nem ezt értékelik. De ne másokra akarj hasonlítani, hanem inkább olyan társaságot keress, akik értékelik, hogy ilyen vagy.

2022. máj. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szia, koszonom szepen a velemenyed. A kepek kozul csak 1 van profilon fent, a tobbi haveroknak ment es igazabol csak ilyen vagyok, h direkt pozolgatok bele "felreertheto" hulyesegeket a kepekbe. Nagyon halas vagyok🥰
2022. máj. 9. 23:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia, kuldheted nekem is. Őszintén véleményezlek.
2022. máj. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Küldheted, szívesen véleményezlek én is.
2022. máj. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kuldheted. Szivesen en is velemenyezlek.
2022. máj. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nekem is küldheted, ha szeretnéd.
2022. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Küldheted

22N

2022. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!