Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok attraktív/ csúnya...

Nem vagyok attraktív/ csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Elcsépelt kérdés, de lassacskán eltöri önbizalmam a dolog.

Pár hónapja próbálok ismerkedni, de jelenleg randiig sem jutok el a kiválasztottakkal.

Nyílván kell egy minimális vonzalom, hogy megakard ismerni a másikat, de én addig sem jutok el.

Nincs önbizalomhiányom és barátaim is azt mondják baj nincs belem. Na, de idegenként első benyomásra van pár fotó magamról. Ha előnyös, ha nem és arra kérnélek meg, ha van kedved dobj egy privátot és megnézhetsz vagy csak simán megismerkedhetünk. Haverkodni úgyis szeretek.

23f


2022. máj. 9. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! #1 és #4 vagyok. Mi lett az eredmény összességében? Többiek véleménye kedvező? Jobban érzed magad? 🙂
2022. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szia, tulajdonképp elég pozitív lett. Sokan még helyesnek is mondtak, egyedül az izmokat emelték ki, hogy ne kisgyerekes testem legye és 10/10. Szóval mivel magamnak se jön be a felsőtestem izomzata így hajtok rá. Köszönöm mindenkinek a véleményt.
2022. máj. 14. 21:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Örülök! :) Randi is lett a kérdésből? :)
2022. máj. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Lett😂 1 hete randizgatunk.
2022. máj. 20. 18:19
 15/15 anonim ***** válasza:
😊🙂 Jó hír! Minden jót!
2022. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!