Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar ember különleges...

A magyar ember különleges képességei a siránkozás és a lázadozás?

Figyelt kérdés
Igazából bármi hír van, mindig van egy rakás ember aki azonnal neki áll rinyálni. Most is, eddig az volt a baj miért nincs kijárási korlátozás, most az a baj hogy miért van? De el sem olvassák, hogy nem arról van szó, hogy sehovla nem lehet menni...De már mondják is hogy ők aztán jobban csinálnák mint az aktuális kormány, és tök mindegy milyen ügyről van szó, sőt tök mindegy az is, hogy Orbán vagy Gyurcsány vagy egy szakember vagy bárki más éppen a hülye szerintük, a mai ember csak rinyál,rinyál és okoskodik. Olyan mintha egy focimeccsen lennénk, és a részeg ostoba bácsi kiabálna be a Lionel Messinek, hogy "figyeld már te fogyatékos argentin balfék" ne így rúgd a labdát hanem úgy. Mindenki kibszott okos... és nagy az arca. De kérdem én mi szükség van erre? Miért nem lehet már továbbfejlődni a suttyó proliságból ?
2020. márc. 27. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Itt vagy te példának.
2020. márc. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy fa$zt vagyok itt példának. Én a tükör vagyok.
2020. márc. 27. 16:32
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
#2: máris lázadozol a #1 hozzászólás ellen és siránkozol.
2020. márc. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenben rva okos, es olyan jol eloadjak, hogy be lehet szopni
2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondj ellenpéldát:

Templomba lehet menni, többszá időskorú gyülekezőhelye.


Ennél veszélyesebb dolgot tudsz mondani? Mi lenne az, egy ruhaüzlet?

2020. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Aki olyan szavakat használ érvelésnél, mint a "proli", azt nem lehet komolyan venni. - Sajnállak!
2020. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazából a válaszolók 3/4-e megsértődik a kérdésen és hogy tereljen, gyorsan nekiáll a személyemet és a szóhasználatot fejtegetni. Ebből látszik hogy a lényegre tapintottm. :D
2020. márc. 28. 06:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Tényleg nem lehet komolyan venni azt, aki saját maga ellen érvel és mások fölé helyezi magát és prolizik.

Hiába próbálsz ezzel minket beállítani sértődöttnek. Minket hidegen hagy, hogy mit gondolsz rólunk. Ez a viselkedés nem sértő, hanem szánni való - vagy ahogy előttem írta valaki - sajnálni való.

2020. márc. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a jó ezen az oldalon? Ír valaki egy kérdést, és az összes idióta aki megsértődik miatta mert magára ismert, nkiáll írkálni, hogy de hát a kérdező is mekkora bunkó :D Aztán ha azt leírom nekiáll magyarázkodni hogy jajj hát őt nem is zavarja:D Dehogynem zavar, akkor nem írkálnál itt barátocskám.
2020. márc. 28. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenki hülye, és csak te vagy helikopter, akkor gondolkozz el rajta, hogy mások sértegetése miatt mennyire is vagy bunkó vagy sem.
2020. márc. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!