Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt találom undorítónak a...

Mièrt találom undorítónak a terhessèget?

Figyelt kérdés
24 èves nő vagyok de szerintem undorító látvány egy terhes nő . Meg a szülès , szerintem termèszet ellenes olyan mint ha valami dèmon jönne ki belőled vagy mint ha egy vemhes tehèn szülne . Olyan az egèsz mint valami betegsèg .

#gyerekek #Szuülès
2022. máj. 26. 01:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Tokofóbia
2022. máj. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
22%
Mert egy idiota vagy és nem vagy nőnek való.Természet ellenes....ne röhögtess!
2022. máj. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
85%
Szerencsére nem kell szülnöd, nem mindenki való szülőnek.
2022. máj. 26. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
14%

Beteg vagy, az ilyet nem lehet nőnek tekinteni.

De ne aggódj, nem is akar neked senki se csinálni.

2022. máj. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
96%
Addig míg ezt magadban tartod és másoknak nem ártasz vele, nem teszel megjegyzéseket, nem sértesz meg másokat, meg nem is akarsz győzködni másokat, addig szerintem a te dolgod.
2022. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
26%
Ha ezeket komolyan írod, főleg a démon jön ki részt, akkor neked beteg az agyad.
2022. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%
En is undorodtam de nem a terhessegtol csak a szulestol. Ezert csaszaroztak. Valoszinuleg tokofobias vagyok de addig nen kellett eljutni hogy kapjak diagnozist az dokinak epp eleg volt latni a rettegest rajtam adott egy papirt panikrohamrol amit elfogadtak a korhazban. 2 eve tortent normalisan nevelem a gyerekem es szeretem.
2022. máj. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Én is idegenkedek a szülés folyamatától. A terhes nőket nem undorítónak találtam sose, inkább sajnáltam, hogy ekkora pocakkal kell élniük, sokszor óriásival a testükhöz képest és tényleg betegnek néznek ki tőle számomra.

Félelmetesnek tűnt a magzatmozgás gondolata is, de most várom az első (és utolsó) gyerekünket, és nem ijesztő a mozgás. A pocak kezd teher lenni így a 3. trimeszterre, a szülés továbbra is borzaszt, de legalább nem kell néznem.

Szerintem a nőiségnek ehhez semmi köze. Attól leszel nő, hogy nunid van és nőnek érzed magad, nem pedig férfinak. A terhesség és a szülés pedig lehetőség, nem pedig a beteljesítendő életcél a nők számára.

2022. máj. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is az. A sok pasi aki pedig szid emiatt megérdemelné hogy a mikrophacccukon kinyomjanak egy gyereket. Ha ennyire szépnek látjátok akkor csináltassatok műméhet és szüljetek.
2022. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
74%
Azért mert undorító. Ja persze, jön a gyerek, szeressük, milyen szép a családalapítás, milyen cuki bla bla bla, de a folyamatok, amik lejátszódnak egyáltalán nem szépek, cukik vagy kellemesek.
2022. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!