Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elfogadják az iskolában ha...

Elfogadják az iskolában ha első osztályos lányomnak nem veszek tornadreszt? Megalázónak és undorítónak tartom, ráadásul felvenni is nehéz.

Figyelt kérdés
Oviban sosem kérték, ott jó volt a póló és nadrág is
2021. aug. 15. 21:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
nem fogadják el.
2021. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Ha az iskolában ez a követelmény, akkor köteles vagy venni a gyereknek.

Azt meg nem értem, mi ezen a megalázó, minden gyereknek ugyanolyan van.

Felvenni sem nehéz, egy elsösnek már képesnek kellene erre lennie.

2021. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem tünt volna fel, a gyerek ezentúl nem ovis, hanem iskolás, ezentúl nem az ovis követelmények a mérvadók.

Az iskolában a dressz kötelezö, nem fogadnak el kifogást, föleg nem ilyen hülye indokokkal.

(Meg szegény gyereket csak sajnálni lehet, ha ennyire ostoba anyja van)

2021. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Az lesz az igazán megalázó neki, amikor majd az anyja emiatt csinál hisztit meg balhét az iskolában és ő lesz az egyetlen a lányok között akinek nem dressze lesz hanem nadrág póló szettje. Nekem lesülne a bőr a képemről, hatalmas traumának élném ezt meg. Az meg, hogy szerinted a tornadressz “undorító és megalázó” attól még nem biztos, hogy a gyereked is annak tartja, ez már nem az óvoda.
2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%
Ha szembeszállsz a tanárokkal, a gyereken állnak bosszút, ne legyenek illúzióid.
2021. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Andi80018 ***** válasza:
52%
Őőő, egyébként miért lenne megalázó? Én tényleg nem értem, hogy ez a szó egyáltalán hogy jön ide... Nekünk is abban kellett tornázni régen, teljesen normális volt. Pedig én duci is voltam... :-D
2021. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Ha az a követelmény hogy tornadressz kell akkor az kell.
2021. aug. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Ezt szülőin érdemes megbeszélni. Ha találsz pár szülőt aki egyetért veled, simább az ügy.
2021. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
54%
A dressz olyan mint a fürdőruha, az miért nem megalazo?
2021. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Andi80018 ***** válasza:
62%
Pl. szertornán is tornadresszben edzenek a kislányok, mégsem megalázó... Bírom ezeket a túlgondolásokat...
2021. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!