Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted jól gondolom vagy...

Szerinted jól gondolom vagy rosszul?

Figyelt kérdés
Pl 22 éves vagyok. Azt gondolom nem érdekel mit gondol rólam a Margit néni, meg a Zoli bácsi.. semmi közük az eletemhez, úgy vagyok vele ha nem artok s nem bántom a másikat úgy elem az életem vagyis a magán életem ahogy akarom. Abba sincs közük hogy melyik család tagommal milyen viszonyba vagyok. Nem adnak ők nekem se enni, se inni, semmit nem oldanak meg helyettem akkor meg mi közük lenne? Leszarom őket. Egy példa volt
2022. máj. 27. 07:04
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem ezeket a velem foglalkoznak kérdéseket. Én azt tapasztalom senki sem foglalkozik manapság a másik emberrel. Nincs már megszolas. Ennél már csak a Mi kis falunk stb. a régi falusi eletet idéző sorozatokon mosolygok. Falun élek. Nincs már olyan, hogy a szomszéddal jóba kell lenni. Rokonnal vagy választott baráttal tartja mindenki a kapcsolatot. Napkozben vegiglehet úgy menni a falun, hogy senkivel sem találkozik az ember. Nincs olyan, hogy X néni meg Y bácsi leselkedik meg megszol. Néha az az érzésem de jó lenne sokaknak ha meg így lenne. Huu lehetne kiket csamcsogni, hogy az a pletykák "Irénke neni" lenne egy kozellenseg akit ki lehetne játszani stb. Sajnos nincs már ilyen. Közöny van. A kutyát nem érdekli kedves Kérdező, hogy te ki vagy és mikor mit csinálsz.
2022. máj. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van az elsőnek. Senki nem gondol semmit. Szegény anyósom ilyen, mint te, bele van ragadva abba, hogy "mit gondol az utca", és nem fogja fel, hogy semmit. Magasról tesz az utca arra, hogy ő mit csinál. Ha meghalna, hetek múlva tűnne csak fel az utcának, de az is csak a szag miatt.

Viszont elég ellentmondásos, hogy miközben elvileg nem érdekel senki véleménye, erről itt kérsz véleményt. Az érdekel, hogy a random idegenek a neten mit mondanak? Vagy ha az sem, akkor miért pazaroltál időt a kérdésfeltevésre?

2022. máj. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi cigányok vagyunk azért kérdem. Mert a cigány asszonyok mindenkit megszolnak
2022. máj. 27. 08:20
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon jó helyen élhettek, ha nálatok nincs ilyen 1 és 2, én még mindig azt tapasztalom hogy deee nagyon durván jelen van ez!


Szerintem nem is szabad azzal foglalkozni, hogy kiről mit gondolnak mások

2022. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
El kell küldeni a pitchaba... Abból ért.
2022. máj. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Óóó,ez nem cigányságon múlik. Mindenhol így van ez. Nem a saját nyomorukkal törődnek az emberek,hanem azt keresik, hogy ki az, aki még náluk is bénább az életben, és ettől lesznek boldogok, hogy ezt igazolhatják maguknak, hogy vannak olyanok, akiknél ők jobbak. Pedig nem...
2022. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!