Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van tele a busz büdös...

Miért van tele a busz büdös emberekkel?🤢

Figyelt kérdés

Ülök a buszon, tok jó, aztan felszall valami papa, odajon a mellettem álló masik emberhez hogy SZIA JOZSIIII, közben felemelt karral támaszkodik én meg szagolhatom az undorító honalját aminek olyan szaga van mintha egy napok ota le nem huzott wc lenne 🤢🚽


De egy csomo ember olyan g*xi büdös a buszon, és én oszinten kerdezem, hogy miért??🤣


Ezt muszaly volt kiirnom, igen



#busz #ember #büdös #tömegközlekedés #Drága dolog a dezodor
2022. jún. 3. 07:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Ne utaz ilyeneken remélem soha többé nem kell felülnöm ilyenekre
2022. jún. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
20%

A zemberek nagy részének a rezsije óriási kiadás, hiába van rezsicsökkentés, így sem tudják fizetni azt. Így spórolnak.


E mellett a nők nagy része végre levette a zoknit, harisnyát így nyáron, és a büdi talpuk érződik:).

2022. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

12-es nyilván azért büdös a honaljad, mert a kormány, meg a nők a hibásak. 😂

Ha leveszem a cipőt, zoknit nyáron, akkor jól szellőző 3s nem budosodik be. Próbáld ki, hogy mezítláb vagy és húzz fel egy gumicsizmát. Mikor lesz büdös a lábad?

2022. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%
Sok jó ember kicsi helyen büdös.
2022. jún. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
94%
Igénytelenek. Nem mosdanak rendesen, hetekig-hónapokig hordják ugyanazt a ruhát, szemetet zabálnak, nem járnak fogorvoshoz.
2022. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit sosem fogok megérteni, hogy korán reggel hogy lehet valakinek pörkölt szaga??

Inkább nem is szeretnék belegondolni..

2022. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!