Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok, akik Instán, Facebookon...

Azok, akik Instán, Facebookon stb. nem írnak helyesen, ők tényleg ennyire ostobák, vagy csak nem erőltetik meg magukat?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, miért nem írnak helyesen az emberek. Ez valami divat, vagy tényleg ennyire gyér az oktatás, ami miatt itt tartunk? Nem az ékezet nélküli írásra gondolok, hanem az egyszerűbb helyesírási szabályok be nem tartásáról. Titeket nem szokott idegesíteni?

2022. jún. 3. 19:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Amúgy olyan könyvet még nem olvastam amibe még nekem feltűnő hiba sincs.
2023. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

"Persze egy alap helyesírásra nem törekedni"

Tudod, ezzel csak egy a gond: a következő nemzedékben már ez az "alap" lesz a csúcs.

Én még olyan rossz helyesíróval itt nem találkoztam, aki megértette volna, hogy javulnia kell.

Már alig lehet érteni, már 3 kapa lóg ki a szájából - de még mindig azt írja, hogy "há' mé'?"

Ő leírta, te meg olvasd el, ha akarsz valamit.

2023. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Megtanultam írni, te tanulj meg olvasni by orvosok.
2023. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
73%

Műveletlen bunkók. Fogalmazni sem tudnak, nem hogy helyesen írni!

Ja, és ezek bélyegzik “nyelvnácinak” az igényes embereket.

2023. aug. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!