Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ZSHOW Zsoltiról?

Mit gondoltok ZSHOW Zsoltiról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Szeretem a videóit, de nem bírja a kritizálást.


Emlékszem, hogy volt egy videója, amit végül kitörölt és minden kommentelőt, aki azzal a videóval kapcsoaltban olyat kommentelt ami őt rosszfényben tüntette fel rögtön kitörölte a kommentet.


Ezt egyszer le is teszteletem. 1 nap alatt eltünt a kommentem :D

2022. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Igaz amit az első válaszoló ír. Semmilyen szinten nem bírja a kritikát. Bár én nem nézem és nem követem, de ugyan ilyen sztorit már hallottam olyan személytől aki viszont igen.
2022. jún. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Inkább nem kedvelem, de elismerem, hogy vannak pozitív hozadékai a munkásságának. Nem feltétlen tudok vagy akarok rá rosszat mondani, egyszerűen nem nekem való a személyisége és a stílusa. Ennek ellenére sok politikával és társadalmi problémákkal foglalkozó videóját láttam már a tartalom miatt.
2022. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nyomorék szerintem. És nem azért mert meleg, hanem mert nyalis, hisztis, csak a saját érdekeit nézi és ok nélkűl vádaskodik mások felett ismeretlenül. Pl Rácz Gézára semmi jogon kimerte mondani azt, hogy fogyatékos. Szerintem egyébként rosszindulatú is. Mindenbe beleüti az orrát amibe nem kéne. És az összes politikust ugyanarról nyaggatja.

Szánalmas!!!

2022. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem szeretem, mert arra épül minden hogy ő egy genetikai zsákutca, tehát meleg. És még a kritikát se bírja.
2022. jún. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Valami elborult rajongója se bírja a kritikát úgy tűnik, mert minden negatív választ lepontoz.
2022. jún. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Imádom mikor valaki lepontoz azért mert leírom a tényt xd
2022. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
42%
Én bírom Zsoltit! Jók a meglátásai az életről ,de néha az az érzésem ,hogy azt mondja direkt,amit hallani szeretnénk :) Vagy ennyire egyformán gondolkozunk :D Az is lehet
2022. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Chris88 ***** válasza:
55%
Egy sekélyes, tehetségtelen celeb, mint azok, akiket ugyanezért kritizál.
2022. jún. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
#4 Én mem bírom ezt a fekélyes homárt, de a Rácz Gézuval kapcsolatban igaza van. Magyar mércével retardált a gyerek, de ettől függetlenül egy teljesen épeszű cigány.
2022. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!