Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok ZSHOW Zsoltiról?

Mit gondoltok ZSHOW Zsoltiról?

Figyelt kérdés

2022. jún. 6. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Pontosan, akkor ennyi erővel azt mondhatná a cigányok 90% és a Magyarok 50%-kára, hogy szellemi fogyatékos.

De ebbe a bandába természetesen ő is bele illik!

Tehát az ember konkrétan csak azt tudja, hogy mindenkiről állít mindent.

Mindenbe bele üti az órát. Holott saját magáról kéne már Rantot csinálnia!

2022. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Tanultabbnak és tájékozottabbnak kellene lennie ahhoz, hogy ilyen témákban okoskodjon.

Nem ért semmihez de mégis beleszól mindenbe.

2022. dec. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól függ ki honnan ismeri.

Aki csak a videói alapján az valószínűleg kedveli, aki máshonnan pl. : dolgozott már vele az nem.

Összetett személyiség és nem egyszerű ember, ez biztosan a gyermekkorából adódik és érthető is, de ettől még nem élnék vele és nem is dolgoznék nála. Szóval "messziről" szuper, közelről nem. Hozzá kell tennem nincs ezzel baj engem sem szeret mindenki, nekem is van egy stílusom ráadásul ez csak az én véleményem róla.

2023. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!