Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a helyzetemen?

Figyelt kérdés

13-14 éves korom óta vannak problémáim. Úgy érzem teljesen meg vagyok rekedve évek óta, próbálok fejlődni, de egyszerűen nem megy. Kívülről persze próbálok kiegyensúlyozottnak mutatkozni, jól tanulok és emberek előtt jól tartom magam, de otthon már nem megy. Gondolom mindennek az alapja az, hogy nincs egy egészséges önbizalmam. Hiába próbálkozom és vágyok a változásra egy idő után összeomlok, mert úgy érzem nem vagyok elég jó és nem érdemlek semmiféle boldogságot. Ilyenkor önsértésbe menekülők falcolás, hánytatás stb. de ezt nem tudja senki mert jól titkolom, de nagyon nehéz így elképesztően magányos vagyok és akaratlanul is eltaszítom az embereket, mert félek rájönnek milyen is vagyok igazán. A szüleim nem igazán tudnak segítően támogatni, nekik is megvannak a saját démonjaik, szerintük meg tudom oldani magamtól is, meg majd kinövöm és ez sem igazán segít. Ha valaki érezte magát hasonlóan nagyon megköszönném, ha elmesélné neki mi segített kilábalni hasonló helyzetből, mert rendkívül tehetetlennek érzem magam.

20L



2022. jún. 9. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Barátokkal hogy állsz?
2022. jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hali


teljesen együtt tudok érezni ezzel, ha van kedved dumálhatunk és megfejthetjük mi a probléma


21/f

2022. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miben rekedtél meg?
2022. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg ugyanebben a helyzetben vagyok. Sok sikert 23F
2022. jún. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
23%

A sulival törődj, barátkozz és keress társat magad mellé!

Mi kellhet még ennyi idősen?

Járj el szórakozni!

2022. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#5


Ugye azt tudod, hogy nem mindenkinek van erre szüksége?

2022. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Vannak barátaim, introvertált vagyok de megvan az a néhány ember, akire számíthatok, csak eltaszítom őket, nem járok el sehova úgy érzem csak teher vagyok.

Úgy érzem egy gödörben ülök és meg mások terveznek és megvalósítanak addig nekem ez nem megy, tudom ez az en döntését es minden fejben dől el de nekem ez nagy kihívás.

2022. jún. 9. 23:59
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Egyáltalán nem vagy megrekedve, normálisan írsz, értelmes vagy, az hogy nincs önbizalom az egyébként nem csak a te hibád lehet, hiába írom hogy kár b..ztatni magad, mert úgyis fogod, de szépen lassan el kell fogadnod magad olyannak amilyen vagy, biztos van egy csomó jó tulajdonság is benned...nem is beszéltem veled de már találtam.
2022. jún. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#5

Sokan mondják ezt és tudom jót akarnak de ez nem ilyen egyszerű. Olyan elemi problémák vannak, hogy ehhez eljussak pl. egy párkapcsolat - hogy lehetnék mással harmóniában, ha magammal sem vagyok abban.

2022. jún. 10. 00:02
 10/16 anonim ***** válasza:
nem ertem, miben vagy megrekedve?
2022. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!