Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék változtatni a...

Hogyan tudnék változtatni a helyzetemen?

Figyelt kérdés

13-14 éves korom óta vannak problémáim. Úgy érzem teljesen meg vagyok rekedve évek óta, próbálok fejlődni, de egyszerűen nem megy. Kívülről persze próbálok kiegyensúlyozottnak mutatkozni, jól tanulok és emberek előtt jól tartom magam, de otthon már nem megy. Gondolom mindennek az alapja az, hogy nincs egy egészséges önbizalmam. Hiába próbálkozom és vágyok a változásra egy idő után összeomlok, mert úgy érzem nem vagyok elég jó és nem érdemlek semmiféle boldogságot. Ilyenkor önsértésbe menekülők falcolás, hánytatás stb. de ezt nem tudja senki mert jól titkolom, de nagyon nehéz így elképesztően magányos vagyok és akaratlanul is eltaszítom az embereket, mert félek rájönnek milyen is vagyok igazán. A szüleim nem igazán tudnak segítően támogatni, nekik is megvannak a saját démonjaik, szerintük meg tudom oldani magamtól is, meg majd kinövöm és ez sem igazán segít. Ha valaki érezte magát hasonlóan nagyon megköszönném, ha elmesélné neki mi segített kilábalni hasonló helyzetből, mert rendkívül tehetetlennek érzem magam.

20L



2022. jún. 9. 23:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
privimre visszaírahtnál kérdező
2022. jún. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#10 én sem ez a baj. Azt mondanám 13 évesen azt gondoltam 20 évesen már rég kinövöm ezt a depressziós kiskamasz viselkedést de nem így van. Én csupán személyes tapasztalaton alapuló ötleteket kértem, azoktól akik hasonló cipőben járnak/jártak.


#11 nem tudom mire gondolsz nem írtál

2022. jún. 10. 00:59
 13/16 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm a biztató szavakat, egyelőre nehezen találom őket, de igyekszem.

2022. jún. 10. 01:01
 14/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, pedig tutira írtam, szóval nem tudom :/
2022. jún. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: ha korábban már letiltott, akkor nem kapja meg a leveledet.
2022. jún. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Huh, majdnem mintha én lennék... majdnem. Csakhát nekem még barátaim sincsenek, párkapcsolat dettó, oedig nem egy lányba voltam már szerelmes, vagyis eggyel csak távból ment, de nem tartott sokáig. Őszintén nem tudom még én sem, hogy merre hová tudnék változtatni/változni, hiába lestem utána a neten is ilyen-olyan metódusoknak, de eh... nincs akkora akaraterőm.


20/F

2022. jún. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!