Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy segítsek a borderlineos...

Hogy segítsek a borderlineos barátomon? Még csak nem rég kapta a diagnózist

Figyelt kérdés

2022. jún. 11. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit kell neki segíteni? Mi változott a diagnózis óta a kapcsolatotokban?
2022. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi nem változott, csak az hogy mostmár tudni mi baja. Sokszor van nagyon maga alatt és nehezen mozdul ki.
2022. jún. 11. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam válaszolok neked erre a kérdésre. Mert nekem éveken át volt egy borderline barátnőm. Baráti kapcsolatban voltunk, ami önmagában nagy szó mert egy Bordi (vagyis borderline) eleve nehezen tud kapcsolatokat kialakítani. Több mint 7 évig voltunk barátok, tényleg napi szinten beszélgettünk, velem osztotta meg minden örömét/bánatát. De most, hogy végig gondolom mit is mondhatnék neked, hát nem tudom. Csak egy dolgot tudok!

Azt, hogy semmiért nem Cseréném el azt az időt, és még most évek multán is hiányzik. Mert persze egy nap berágott rám azóta nem hallottam róla…

Igen-igen! Megviseli az embert egy borderline ember hullámzása. De cserébe olyan szenvedélyesek is tudnak lenni, mint senki más! Csak két dolgot mondhatok:

Légy türelmes vele és ha netán sérteget azt engedd el a füled mellett. Mert másnapra vagy talán csak pár óra múlva már láthatod, hogy nem gondolta ő azt komolyan…

Ha szeretnél beszélgetni, én itt leszek

2022. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában túl sok emberre hallom, hogy borderline. Ez most komoly vagy divat lett.
2022. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig ez komoly dolog. A 3-as válaszoló vagyok. Én ismerek valóban diagnosztizált borderline lányt
2022. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Nálam elég gáz a helyzet konkrétan most oda jutottunk hogy ki akar lépni az életemből elég hosszú sztori és összetett de nemtudom mit tegyek nem akarom elvesziteni
2022. jún. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!