Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt borderline személyiség...

Van itt borderline személyiségzavaros? Hány alkalom után kaptátok meg a diagnózist?

Figyelt kérdés
2021. aug. 19. 15:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom után attól függ mik a tüneteid nekem azt állapították meg az vagyok
2021. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kórházba voltam bent sokáig
2021. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Neked milyen tüneteid vannak? Nagyon súlyosak?

2021. aug. 19. 15:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Öngyilkossági kísérlet ha nem kapok szeretetet magam marcangolom ilyennek.Sokszor meg akartam halni csak arra gondoltam senki se szeret.De én nekem sikerült kigyogyulni.Neked vannak tüneteid?Írd le segítek szívesen.mert nagyon rossz helyzet
2021. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Vannak. Bár sosem vagdostam magam és öngyilkossági kísérletem nem volt, de fenyegetőztem már vele többször (ilyenkor nem gondolom komolyan, csak a tehetetlen düh szól belőlem). Viszont volt olyan is sokszor, hogy nagyon magam alatt voltam és megakartam halni, ezt sosem mondom ki, ilyenkor csak létezem de teljesen üresnek érzem magam. Aztán pár óra múlva akár jókedvem is lesz, tehát a hangulatingadozás nagyon is megvan. Emellett dühkitöréseim is bőven vannak, ha valami kiváltja belőlem, krdítok, csapkodok, ütöm saját magam. Önbizalomhiány is gyötör, gondolom ehhez társul a durva féltékenykedés. Nagyon nehezen kezelem a dühömet, vagy a rossz kedvemet. Nehezen viselem, ha a párom nincs velem. Félek, hogy elhagy, pedig erre okot nem ad, ahogy a féltékenykedésre sem, szóval magamnak találom ki a problémákat. Nagyvonalakban ennyi.
2021. aug. 19. 15:26
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

9 hét után az első pszichiátriai bentlétem után (itt a pszichiáterrel és a szakpszichológussal is voltak beszélgetéseim és nem csak vizitre eset be az orvosom). Aztán átkerültem máshová, ahol teszt alapján is erre jutottak (csak a szakpszichológus foglalkozott velem). Később TH-n is megállapították ezt a tényt.


De vigyázz ezzel... Nagyon könnyen manipulálható a scid 5 pd teszt. Sőt, volt olyan személy, akit a szimpla mmpi teszt után diagnosztizáltak ezzel (nevetséges). Szeretik az orvosok ráhúzni ezt a dg-t az emberekre, mert ezzel leveszik magukról a terhet, mivel itthon kevés az olyan szakember, aki ilyen problémára irányzékolt terápiát is folytatna (Bp-n van, más helyről nem tudok).


(...Amit ne fogadj el semmi áron, az a lítium, ha netán gyógyszerezni akarnának...)


Egyébként már rohadt unalmas, hogy mindenki magára varrja ezt a szhart, és qvára mainstream lett. Ha meglát egy orvos, és mondod h neked ez a problémád, már csak legyintenek rád, és kapásból írnak fel vmi gyógyszert, mert jóvanazúgy. Túl nagy divatot csináltak belőle egyesek, ahogy a depresszióból, az ADHD-ből, és az autizmusból is. Nagyon elkeserítő.

2021. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Bárcsak divatból produkálnám a tüneteket.
2021. aug. 19. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi a baj a l,itiummal?
2021. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Èn se fogadtam el a gyógyszert.Azt sose szabad de szerintem ez nem bordeiline hanem depresszió lesz
2021. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Depresszió? Erre sose gondoltam. Amikor utána olvastam a dolgoknak, nem a depresszióra hasonlítottak a tüneteim. Tudom, az öndiagnosztizálás nem a legmegbízhatóbb, nem is akarom eldönteni, hogy pontosan mi is a bajom, ezt ráhagyom az orvosokra, de a depressziót nem gondolnám. Aztán kitudja. Te miből gondolod, hogy ez depresszió lehet?
2021. aug. 19. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!