Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nem vagyok...

Mit tegyek ha nem vagyok elégedett magammal?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, nem szeretem az orrom, az állkapcsom sem elég hangsúlyos, vékonyszálú a hajam, nem elég vastagok az ajkaim, túl széles a derekam, nem elég nagy a fenekem sem a mellem..


Utálom hogy nem vagyok tökéletes saját magam számára.. 3 évig edzettem de nem lett tökéletes alakom, ráadásul van amit csak plasztikával lehetne megoldani..


Mit tegyek hogy elég jónak érezzem magam?



2022. jún. 21. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah, tudom szar duma, de fogadd el magad. Az alakodon továbbra is tudsz dolgozni. A magasság csajoknál nagyjából teljesen lényegtelen, nekünk pasiknak. Nem elég vastag az ajkad, vékonyszálú a hajad, ezeket nem is értem miért baj. Fenékre még mindig tudsz edzeni. A mellméret meg olyan mint pasiknál a farokméret, mindig azt hisszük, hogy minél nagyobb, annál jobb. De nem..

De a legfőbb tanácsom az volna, hogy szakadj le a hülye közösségi médiákról, ahol mindig csak tökéletes nőket látni.

2022. jún. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem jó, az nem jó.... Nézd meg Nick Vujicic pár videóját és gondolkozz el!


[link]

2022. jún. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Másnak egy életen át kell nyomorék testben élnie teljes tudattal. Másból csövek lógnak ki, hogy életben maradjon, más rákos és haja sincs, kar nélkül úszik, farkas bundával modell...

Baszd ki a tükröt és élj! :)

2022. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne másokra akarj hasonlítani, magadra koncentrálj csak, hogy magadból hozd ki a legtöbbet.
2022. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Három embert javaslok megkeresni:


1. barát/barátnő - aki bátorít és szeret úgy ahogy vagy

2. stílustanácsadó - nem is hinnéd, milyen sokat javíthat az alakodon olyan tanácsokkal, ami eddig eszedbe sem jutott!

3. pszichológus - mert gyanítom, hogy más is van a háttérben

2022. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
5 Van valami nyomorúságos abban, mikor stílustanácsadó után nézel miközben azt látod, hogy a kis homokóraalkatú csodalányok a legidétlenebb dolgokat aggatják magukra és jobban néznek ki. Már belegondolni is lesújtó, ha rákényszerülsz arra, hogy így állj az öltözködéshez. Valahol már ebben kifejeződik az alsóbbrendűséged, ezért nem old meg egy stylist semmit igazán, de aki jól néz ki az ezt sosem fogja megérteni.
2022. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os, neked is javaslom a stílustanácsadót, szerintem azért írtad ezt, mert még nem próbáltad. :) Próbáld ki, jobban fogod érezni magad, nem így nekikeseredve. :)
2022. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!