Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elszúrtam a fiatalságomat,...

Elszúrtam a fiatalságomat, van ebből kiút szerintetek?

Figyelt kérdés

Érettségi után egyetemre mentem, amit otthagytam az első 3 hétben, utána elkezdtem dolgozni egy rokonom építőipari vállalkozásában, majd pár évre rá otthagytam azt is. Most ott tartok, hogy nem látom az életemet értelmét, mivel nincs. Nem voltam párkapcsolatban soha életemben (csak alkalmik voltak), barátaim jóformán már nincsenek(2 kivételével akikkel soha nem találkozunk már).


Lényegében itt vagyok 29 éves "férfiként" és semmire nem vittem, ugyan ott tartok, ahol egy 18 éves, sőt..


Talán az egyetlen erényem annyi, hogy nem szórtam el a pénzemet piára meg drogokra, meg próbálok egészségesen élni, de úgy vagyok vele, hogy már minek?


Volt itt valaki hasonló helyzetben?



2022. jún. 23. 07:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ha a túrázás érdekel, menj el erdészeti egyetemre, vagy legyél idegenvezető.
2022. jún. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az olyanoktól, mint az 5-ös válaszoló, az isten mentsen meg minket!!!
2022. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#12 :D


Mi nem tetszik abban, amit írtam? :)

2022. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Senior Séf ***** válasza:
73%
Na, most akkor képzeld el, hogy ha meglenne a diplomád, és nem tudnál vele elhelyezkedni. Tudod, hány ilyen van? És ők már nem is vállalnak el akármilyen melót, hiszen nekik diplomájuk van!
2022. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 14-es komoly igazságra tapintott rá, abszolút át tudom érezni.


És persze a kérdezőt is.

2022. jún. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szia! Röhögni fogsz, de én pl karrier téren 47 évesen találtam magamra. Azaz onnantól datálható, hogy olyan a munkám, amivel azonosulni is tudok. Előtte voltam sokminden. Raktáros, segédoperatőr, tördelőszerkesztő, nyomdász, nyomdavezető és társtulajdonos, bróker, pénzügyi tanácsadó, hitelközvetítő, ügyfélszolgálatos, ingatlanos, nyomdász más nyomdájában, fuvarozó, költöztető, szabadúszó stb stb stb. Most vagyok 50 (F) és 3 éve teszem azt, amit örömmel teszek és aránylag meg is éri.

Párkapcsolat? Volt pár rövidebb, aztán 26 éves koromtól 15 éven át egy hosszabb, 9 éve mentünk szét, azóta néhány rövidebb, de 4 éve kb semmi.

Sokszor éreztem én is azt, hogy sokkal szolídabb voltam pl bulizásilag fiatalon és sok dolgot kihagytam, de hidd el, az élet bármely életkorban hozhat olyat, hogy azt mondom: "megérkeztem, ez vagyok én". 29 évesen még nagyon fiatal vagy. Járj nyitott szemmel, meditálj rá, képzeld el, hogy sikeres vagy és a tudatalattid rá fog segíteni.

2022. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

szerintem az a te bajod, hogy nem azt az életet éled, amilyet akarsz, és ezért vagy boldogtalan. Fordítsd meg: értékeld azt amid van, és értékeld a kis dolgokat is. Én nekem még az is pozitívum ha szendvicset eszek, mert imádom :P


Az életnek önmagában nincs értelme, Te magad kell hogy értelmet adj neki. Az nem életcél, hogy "lesz egy házam" vagy "lesz egy családom", mert ha meg összejön utána majd mibe fogsz kapaszkodni?


Ez a legnagyobb baj, hogy mindenki a jövőben él, vagy épp a múltban, de nem a jelenben. Nézz ki az ablakon, lefogadom hétágra süt a nap (most amikor ezt írom), hát nem csodás? Szedd össze magad, mert SENKI nem fog rajtad segíteni, neked kell összelapátolni magad, és nehogy azt hidd hogy majd ha szerzel egy csajt akkor majd az boldoggá tesz, ha önmagad nem vagy boldog, vele se leszel, csak rá fogsz telepedni, azt meg senki sem szereti.


Van egy film, ami lehet tetszene neked, arról szól hogy az életben döntéseket kell hozni, és minden döntésnek van pozitív és egyaránt negatív oldala, vagyis nincs jó döntés és nincs rossz döntés. A címe: Mr Nobody. [link]

2022. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Változás?
máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, engem is érdekelne, hogy mi történ Veled az elmúlt 2 évben.
máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!