Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy béküljek ki a szüleimmel?

Hogy béküljek ki a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy befejeztem az összes tanulmányomat tehát 3 szakmám lett, gépészmérnök, kőműves, vagyon őr...meg a jogsit is letettem. De viszont nagy problémák vannak, drog függő vagyok, heti 4-5 alkalommal betépek, ezen a héten 40 ezret költöttem csak cuccra. És ugye a szüleim is tudják ezt...egyáltalán nem örülnek neki sőt már mindennap veszekedünk, de olyan szinten hogy apám meg akart már verni, nyilván nem lett belőle semmi, mert azért elég ütős vagyok és apám is fél tőlem, de amúgy meg sem ütöttem volna.


Ezek mellett nem is dolgozok...mindig ebbe-abba bele keveredek így szerzek pénzt. De már azon gondolkozok hogy én ezt nem bírom, mármint a mindennapos veszekedéseket ilyesmi, néha olyan rossz flash jön rám ilyenkor hogy teljesen befordurdulok, van értelme egyáltalán kibékülni velük?


Vagy jobban járok ha elköltözök? 29f


2022. jún. 25. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki jobban jár, ha elköltözöl. Még az is lehet, hogy kénytelen leszel felnőni!
2022. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben nyilván jobb, ha költözöl.

Az meg a másik, hogy ilyen végzettségekkel miért nem dolgozol?

Én is gépészmérnök vagyok, keresett szakma, ha felmondanék a mostani helyemen, legfeljebb 1-2 hónapon belül biztos lenne másik munkám, és ez egy nyugat-magyarországi megyeszékhely, nem is Budapest...

2022. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Érdemes lenne elgondolkodni, hogy valójában mit szeretnél az élettől mert ez így elég szarul hangzik
2022. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!