Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ilyen Disneyre, Netflixre...

Aki ilyen Disneyre, Netflixre előfizet annak mikor van ideje nézni a munka, házimunka és egyéb teendők mellet?

Figyelt kérdés
Én anno regisztráltam HBO Go de eg hónap múlva lemondtam mert egyszerűen nem volt időm nézni és brutális mennyi minden van ott fent ha meg akarnák nézni mindent ami érdekel hát kb munkanélkülinek kellene lennem akinek otthon van személyzete is
2022. jún. 26. 23:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

"Ha mondjuk napi 5 órát elvesz a házimunka"


Akkor valószínűleg kastélyban lakik az illető.

2022. jún. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

Hétvégén, kajálás közben, utazás közben...


Jaj istenem, annyira bele tudtok halni az alap kötelességetekbe. A többség dolgozik, a többség vezet háztartást, nem egy különleges dolog úgy élni, ahogy a felnőttek 90%-a... Sőt, vannak olyan elvetemültek, mint én, aki tanul és sportol is ezek mellett. Mégis mindig nekem haldokolnak az emberek feleannyi dologgal az életükben, hogy mire nincs idejük.


A felsorolt dolgok nem vesznek igénybe sok időt. A munka még csak-csak, de az egyéb teendők meg a házimunka? Nem kellene 4 órát csövezni a bableves mellett minden nap és akkor lenne idő értelmes dolgokra. Egy kaja sem ér annyit, hogy a szabadidőmből eltoljak rá egy csomó időt és a rendrakás meg a mosatlan is tud várni bőven pár napot. Hihetetlen, milyen borzalmas időbeosztásotok van.

2022. jún. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#8

Sok embernek nincs ..

Nekem március közepe óta összesen 3 db volt.

2022. jún. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
En 13orazok meg edzeni is jarok, de igy is szoktam netflixezni melo utan meg van 3 szabadnapom
2022. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Munka mellett nezem
2022. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Amíg nem volt gyerek, jutott rá időm.

Munka után túl fáradt voltam bármihez, megmozdulni is alig tudtam.

Akkor néztem.

Gyerek mellett meg sok apró feladat van, és nem akarom, hogy monitort nézzen úgyhogy más hobbit találtam.

Főleg podcasteket hallgatok

2022. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!