Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép arcú vagy a jó testű...

A szép arcú vagy a jó testű lányokat nézitek meg inkább fiúk?

Figyelt kérdés
Melyik kelti fel inkább az érdeklődéseteket?

2022. júl. 4. 17:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Ma már nincsenek jó csajok. Mind egyforma külsőre, nagyon ritka az olyan, aki természetesen szép, elfogadja a bőrszínét, nem jár szoláriumba, nincs rajta egy kiló vakolat, nincs velociraptor körme. Ha meglátok egy teljesen természetes lányt az utcán, megnézem, mert számomra egyedinek számít, főleg, ha vékony és nem jár edzőterembe, mert az is undorító szerintem, ha egy nő a férfiakkal együtt izzad a súlyok alatt. Egy nő, számomra attól nő, ha úgyis viselkedik. 😁
2022. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
95%

#11: Ha sportol valaki az undorító? Na, ezt még soha senkitől nem hallottam idáig.

Amúgy az első részével egyetértek.

2022. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
36%
Szép arc
2022. júl. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
18%
12: Szerintem nem baj. Akik nagyon elférfiasodnak a kemény edzésektől az nem vonzó. Undorítónak nem mondanám, max megijedek tőle :D
2022. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
A jo test. Hiaba szep az arca ha el van hizva.. aki meg ad a testere az altalaba minden masra is
2022. júl. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
23%

#14: Te hány edzéstől elférfiasodott nővel találkoztál már? Úgy értem a való életben, nem valami 80+ kg súlycsoportú női súlyemelő bajnokságról szóló híradásban?


De itt egy példa az idei női súlyemelő VB ezüstérmet érő szakításáról.

https://www.youtube.com/shorts/vARbL9Mlgkg

Félelmetesen elférfiasodottnak tűnik vagy nőiesnek?

2022. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
28%
Nekem inkább a kisugárzás az. Ezt kicsit nehéz megmagyarázni. Például gyakori az hogy egy nő tényleg szép arányos teste van szép arca is de egyáltalán nem indítja be a libidómat
2022. júl. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
30 körül a kinézet már messze nem annyira szempont mint például 20 évesen akkoriban elnem tudtam képzelni hogy picit húsosabb nővel hogy tud valaki együttélni most már inkább az a fontosabb hogy jól érezzem magam vele
2022. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
6%

16: Egy edzőterem közelében lakom, aztán akadnak ilyen kigyúrt csajok. Engem nem hoznak lázba. De éjjel ha jön feléd egy az árnyékból is látszólag vállas ember azért nem nőre gondolsz :D


Kiválasztottál egy fiatal lánykát aki még hamvas és ezzel sarkítva pedálozol hogy akkor a többi is mind ilyen. Tapsvihar. Keress olyat aki 5-10 éve nyomja.

2022. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
94%

Legyen jó teste, az arca majdhogynem mindegy.

Egy szép formás, izmos testért tenni kell, abban munka van. Ha valakinek ilyen, abból azt lehet leszűrni, hogy ad magára, odafigyel az egészségére, szereti a sportot, a mozgást. Nem pedig egy otthon Netflix bámulás közben csipszet zabáló szerencsétlenség.

A fejedről viszont nem tehetsz, az olyan amit dob a gép.

2022. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!