Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép arcú vagy a jó testű...

A szép arcú vagy a jó testű lányokat nézitek meg inkább fiúk?

Figyelt kérdés
Melyik kelti fel inkább az érdeklődéseteket?

2022. júl. 4. 17:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
26%

"Egy szép formás, izmos testért tenni kell, abban munka van."

Vagyis olyan, mint egy férfi, de azt elvárja, hogy nőként kezeljék, kicsit vicces, szerintem. 🤣🤣

2022. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Én az arcra megyek! Fordítva is igaz, ha elhízik az illető, akkor bármit csinálhat magával, ha alapvetően nem szép az arca,
2022. júl. 5. 11:09
 23/29 anonim ***** válasza:
78%

Megpusztulok, olyan kemény dolgok vannak itt a válaszok között 🤣

A sporttól férfivá válnak a lányok 🤣


Gondolom ezeket valami hízásra hajlamos egész nap otthon ülő incel írja akinek még sose volt nője, de titokban a 2 emelettel lejjebb lakó 80 kilós lányba szerelmes, mert az egyszer ráköszönt a lépcsőházban. Hiszen ő olyan kedves és puha 🤣

2022. júl. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
17%
Mindene szép kell legyen.
2022. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
4%

#23 Biztos vagyok benne hogy hozzád még bottal se nyúlna egy normális férfi se. A stílusod miatt legalább is biztos nem, és szerintem a fejed is olyan lehet mint egy kancának.


Nagyon unszimpatikus ember lehetsz.

2022. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
17%
*antipatikus
2022. júl. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
68%

#25

Ez így igaz.

#23

Nem vagyok incel. Azért vagyok incel, mert van véleményem és nem úgy gondolkozom, mint a többség? De, legalább nem egy bégető birka vagyok, nem úgy, mint te. És nem vagyok elhízott, sőt, elég szépen ki vagyok pattintva, mégis én másképp vélekedek azokról a lényekről, akiknek pina van a lábuk között, de ettől függetlenül olyanok, mint egy férfi. Miért utánoznak minket, férfiakat? Miért gyúrnak a nők is? Bocs, hogy nem vagyok feminista és nem mondom azt, hogy ez így rendben van, mert ez nincs rendben. És nem csak én gondolom így. Ja, és a vékony lányokat szeretem, nekem a dagadt nők nem jönnek be, bár, ha van mit fogni egy nőn és az természetes, az a jó, nem baj, ha van egy kis husi a pocakján, az bizony fincsi tud lenni. 😉

2022. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
16%
#23 Mindegy, az a lényeg hogy kanca fejed van.
2022. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
84%
A szép arcú, és a jó testű lányokat nézem meg. Az a jó ha mindkettő megvan. ;)
2022. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!