Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A konteók csak ürügy a frusztr...

A konteók csak ürügy a frusztrált egyéneknek, hogy utálják embertársaikat?

Figyelt kérdés
Mindegy, hogy miért, csak lebirkázhassák felebarátaikat?
2022. júl. 5. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem, a "konteó" ürügy a frusztrált egyéneknek, hogy utálhassák embertársaikat.
2022. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Én "konteósnak" számítok, mert hivatalos parlamenti üléseket, konferenciákat, kongresszusokat linkelek. Sosem birkázok, sosem személyeskedek. Szeretem az embertársaimat, pont azért csinálom, hogy tudják, mi miért történik. Erre én vagyok hülyének nézve...
2022. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ha nem birkázol, akkor miért is veszed magadra?
2022. júl. 5. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem magamra, szimpán válaszoltam. Elnézést kérek érte, hogy nem a te meglátásodat igazolom a válaszommal.
2022. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
látod, ebben a válaszban is van egy burkolt adag agresszió. De valóban szelídebb, mint amihez szoktunk.
2022. júl. 5. 21:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nincs agresszió. Én egy nyugodt ember vagyok. Ha valamit a válaszom mögé képzelsz, az nem az én hibám.
2022. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha tényleg elhiszed magadról, hogy nincs benned agresszió, miközben szalmabábozol.
2022. júl. 5. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Kéredző, jó nagy passzív-agresszív frusztrált lúzer lehetsz vazze... Vagy csak itt gyakorlod az érvelési technikákat. Remélem az utóbbi...
2022. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-os vagyok. Én meg sajnálom, hogy minden emberben ellenséget látsz.

Egy rossz szavam nem volt hozzád, te viszont már kioktatsz arról, hogy milyen a természetem.

2022. júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

A baráti társaságiamban én vagyok a "konteós hülye", és igazából évezem.


Ami a frusztráltságot illeti, a harmadik diplomámat csinálom, pénzügyi piacok elemzésével foglalkozom, van egy gyönyörű feleségem, én is rohadt jól nézek ki és egy jól fizető munkám van, szerintem az egyik legkevésbé frusztrált ember lehetek az országban.


Ami az embertársaink utálatát illeti, szerintem ennek nettó semmi köze a konteókhoz. Én a nagytőkés neoliberális rendszert utálom mint a szart, mivel értem -bankárként ez a munkám. Birkának senkit nem tartok, de tudom, hogy van olyan terület, amihez jobban értek, mint mások. Nem fogok chemtrailes meg 5g-s meg minden féle idióta összeesküvésről prédikálni, mivel nem értek hozzá. Olyanokról viszont, amiknek van gazdasági vonatkozása, és reális valóságértelmezésnek tartok, fogok, a barátaimnak is, mert értem mi történik, mivel ismétlem: ez a munkám.

2022. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!