Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet leállítani egy a...

Hogy lehet leállítani egy a facebookon napi szinten már zaklatásszámba menően barátkozni akaró netes ismerőst?

Figyelt kérdés

Nő-nő, nem szerelem. Csak kedveskedni akar, folyton virágos képeket küldözget. Olyan, mint egy óvodás, aki az anyja szoknyáját rángatja állandóan, hogy foglalkozz velem! Direktben nem akarom helyretenni, mert egy jótét lélek, és összeomlana a világképe. Abból, hogy csak késleltetve reagálok, szűkszavúan és soha nem kezdeményezek, nem veszi a lapot.

Persze a választ magamnak is megírhatnám: vagy keményen vagy sehogy. Vagy?


2022. júl. 6. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ha letiltod csak messengeren ő nem fogja látni. Régen kiírta hogy nem küldhet üzenetet, most már nincs ilyen. Ő ugyanúgy tud írni de te nem kapod meg.


Ha meg élőben panaszkodik hpgy sosem válaszolsz akkor csak mond neki hogy nem tudd mi lehet de több ismerősöd is jelezte.

2022. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha semmire nem reagálok, az egyenértékű egy durva helyrerakással. Nem érdemli meg, mert jószándékú, csak sok, egyoldalú a ragaszkodása.
2022. júl. 6. 17:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kuldesz láttamokat. Le fog állni.
2022. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó hogy a nő labilis és félsz hogy összeroppan ha keményebb vagy vele?
2022. júl. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát elég érzékeny. Nem betegesen, de olyan finomlelkű. Nem érdemli meg, hogy kemény legyek vele, mert az az össz bűne, hogy szeret, és nem elég okos ahhoz, hogy rájöjjön, hogy én meg nem. Nyilván a hiányait akarja velem pótoltatni.
2022. júl. 6. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Olyasmi lehet mint én, engem már jó sokan lekoptattak ilyen miatt, általában szó nélkül szoktak
2022. júl. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyanok vannak hogy ha nekik kell valami pl jegyzet dogához, vagy maga a dolgozat mert ők hiányoztak, akkor írnak.

Amikor én voltam beteg, hiába kértem az órai anyagot, nem is válaszoltak.

2022. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tiltás. Vagy megmondod neki egyenesbe, hogy idegesítő. Nem kell az érzékeny kis lelkét pátyolgatni
2022. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért is kérdeztem. (A 4. voltam)


Én voltam a barátnőd cipőjében és úgy írom, hogy ezt reálisan kell nézni, mert hamar a fejedre nőhetnek.


Engem is sajnáltak és inkább lenyelték, hogy zavarok, aztán én meg úgy hittem ez annyit jelent, hogy mélyül a barátságunk, így is közeledtem a másik felé.


Akkor szóltak csak, amikor nem bírták tovább.


És hidd el, amikor már a másik félazt hiszi hogy legjobb barátnők vagytok és úgy ugrassz vissza 3 lépés távolságba az veszélyesebb, mintha fokozatosan jelzed, hogy nem vagytok barátok.


Nem tudom van-e olyan akit imádsz, de képzeld el,egy nap leülne és azt mondaná, hogy félreértettél mindent és ő nem szeret. Te se tudbád azt mondani hogy ok, le van szarva, nagyon fájna.


Ha hagyod ezt tovább menni, előbb-utóbb úgyis besokallsz és akkor ő neki fog fájni, ő érzi magát bűnösnek és utána nem figsz tudni mit kezdeni az egésszel,mert a szemed láttára omlik össze.


De most még időben megállíthatid. Megmondod, hogy bocsánat, de ez a sok kép nem érdekel, nem a te érdeklődési köröd.


Azt is megmondjatod, hogy neked egy barátság nem így alakul ki, hanem úgy, hogy mindkét fél akarja és te kedves embernek tartod, nincs bajod vele, de nem szeretnéd ha félreértené, mert csak simán nem egy legjobb barátot látsz benne, hanem valakit akivel jóban vagy.

2022. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon megfontolandó, amit írsz, 9-es, és érted is a problémámat. Tényleg azt kellene megértenie, hogy nem vagyunk barátnők. De nagyon nehéz visszautasítani, mikor fel se merül benne, hogy ez a rajongás nem kölcsönös, a kedvembe akar járni a kedvességével, hálából, hogy szakmai kérdésben segítséget nyújtottam neki. De én ott meg akartam állni, nem akartam személyes szintre vinni, csak hát udvarias, jól nevelt vagyok, és ha szólnak hozzám, válaszolok, mert egy jószándékú ember nem tudná mire vélni, ha nem tenném.
2022. júl. 7. 00:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!