Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretik azt, aki önazonos?

Nem szeretik azt, aki önazonos?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valaki vállalja az átlagtól eltérő véleményét, önálló gobdolatokkal rendelkezik, és nem elfogult, csupán önazonos.

Az ilyen embereket miért akarják vagy meggyőzni, vagy le illetve elnyomni? Mi ennek az oka?


2022. júl. 11. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
37%
De, szeretik, csak egyrészt normálisan kell tálalni, másrészt nem baszott snowlakekkel kell barátkozni, akiknek már egy ártatlan vicc is pofavágással jár.
2022. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
11. Van benne valami, ha a cigány ismerőseim előtt elsütök egy cigányos viccet nem megverni akarnak, ami azért nem utolsó szempont.
2022. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%
Én bírom őket, kivéve a vallásfanokat.
2022. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem mindegy, hogy az eltérő vélemény alapja valami normális érvrendszer vagy csak így "just for fun".

Elég visszatetsző, hogy valaki veri a nyálát, hogy ő önazonos meg egyéni, de a véleményei csak ilyen légbőlkapott dolgok, semmi értelmessel nem tudja ezeket alátámasztani. Na, ez nem önazonosság, hanem baromság.

2022. júl. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
14. Nekem van egy olyan etikai kódexem, amit sokak szerint úgy se tartanék be, mert olyan nincs hogy kapcsolatba ne lépjek félre, ha olyan helyzet adódik.. Ami szerintem nonszensz, hogy a mai világban ez a hihetetlen.. Ha ilyen dolgokat akarnék csinálni akkor alapból nyitott kapcsolatot kezdenék, kár hogy ez nem evidens, de a megcsalás egyeseknek mintha kötelező lenne, amit nem értek xd
2022. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
37%
Nekem valahogy mindig gyanús, amikor valaki kiemelkedett emberként tekint magára.
2022. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Az önazonosságba nem kiemelkedett, ez lenne a normális.
2022. júl. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Hatalmi játszmák. Csak azok csinálják ezt, akik vagy nem önazonosak vagy azok, akik titokban irigykednek. Akinek van egészséges önbizalma, az egy másik önazonos ember mellett normálisan fog viselkedni.
2022. júl. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

18. Azért bele lehet futni bizalmatlan emberekbe, bár munkakörömből adódóan alapból épp bizalmatlanabb emberekkel találkozom (és életben is elég sokszor, bár ezt betudom szakmai ártalomnak, hogy ezekkel jövök már ki is), de van akinek 5-10. eset után külső forrásból kell bizonyítani, hogy így van, meg nem át baszom és még az is kevés, hogy azt teszem amit mondok. (Na meg a jön a saját kis valósága, hogy mondjuk xy kollégát én küldöm rá, vagy akit privátba is ismerek, hogy lett egy közös ismerősünk, tuti én állítom rá, ezt ez esetben kibeszélni úgy se fogod mert eldöntötte.)

És azt kell hogy mondjam ezzel igazából nagy gondba sosem voltam, de covid óta több, durvább szintre lement ez a bizalmatlanság, persze itt egy jó adag csalódás is van általában. (Vagy rosszabb esetben vannak ilyen kis jótét lelkek, akik néha még segítő kezet is nyújtanak, de élvezik a helyzetüket.)

Meg hát ez ugye mint írtam kihat a valódi életemre is, ami nekem sem éppen jó, na mindegy gondolom én is úgy végzem majd hogy elveszem az egyik páciensemet, mert normális emberrel idővel kijönni nem fogok, mert az ilyen és hasonló működésekre állok rá, bár jó lenne ha nem így lenne.

2022. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

"önálló gobdolatokkal rendelkezik, és nem elfogult, csupán önazonos."

Mindenki ezt gondolja magáról.

2022. júl. 12. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!