Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy ne gondoljam túl az...

Hogy ne gondoljam túl az emberek viselkedését?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult, hogy egy összenézést, mosolyt nagyon túlgondoltam és képes voltam akár hetekig is azon filozofálni, hogy miért történhetett meg, hogy gondolta az adott ember. Őszintén, nagyon fárasztó az effajta gondolkodás és nagyjából mindig az a vége, hogy csak összetöröm a saját szívemet, mert mindig mindent túlkomplikálok. Ebből adódik a kérdésem, hogy miként tegyek különbséget összenézés és összenézés között úgy, hogy melyikre érdemes energiát fordítani, valamint hogyan fogjam vissza magam a túlgondolás terén?

A hasznos válaszokat megköszönöm.



2022. júl. 13. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj tőlem: én észre se veszem.

Csak azzal foglalkozom, amit direktben nekem mondanak.

2022. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudok ilyen lenni. Érzem az embereket magam körül, érzem, hogy kinek van jobb napja, ki stresszesebb stb. Nem tudok elvonatkoztatni.
2022. júl. 13. 14:05
 3/3 Kroms ***** válasza:
Legyél kevesebbet emberek között. Egy kis magány megtanít rá, hogy mire érdemes fordítani az energiádat.
2022. júl. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!