Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek hány...

Szerintetek az emberek hány százaléka nem alkalmas párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
Nem alkalmasnak pl. egy komoly önbizalomhiányos vagy egy alkoholista embert gondolok.
2022. júl. 18. 19:15
A kérdező szavazást indított:
1-2
3-5
6-10
11-20
21-40
40-60
60-100
27 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez igy eleg hulye kerdes, mert csak szerinted van igy hogy az onbizalomhianyos meg alkeszek nem alkalmasak parkapcsolatra.


Pedig nekik is vannak gyerekeik, kapcsolataik, hazassaguk.


Ugyanugy rengeteg depresszios csaj is peldaul van (sokszor magukat belekenyszeritve) kapcsolatban, meg akkor is ha kihasznaljak oket.

2022. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 És az nem hülyeség, hogy egyes szavazók szerint az emberek 60-100 %-a nem alkalmas? :D
2022. júl. 18. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

"#1 És az nem hülyeség, hogy egyes szavazók szerint az emberek 60-100 %-a nem alkalmas? :D"

1. Kérdező, te adtad meg ezt mint opciót.

2. A 60-100%-ba beletartozik pl. a 61% is, és szerintem az reális hogy az emberek nagyobbik fele nem alkalmas komoly párkapcsolatra.

3. Attól is függ mit tekintünk párkapcsolatnak egyébként. Az nálam például nem párkapcsolat hogy valakik összejárnak dugni, vagy a suliban kéthetente mással "járnak". Mint ahogy azt se tekintem párkapcsolatnak mikor van egy fellángolás, gyorsan csinálnak egy gyereket meg házasság, aztán meg szeretőt tartanak, tányért törnek egymáson meg fél év után válnak is, az ilyen ember sem hinném hogy alkalmas párkapcsolatra. Sok emberről meg ki se derül hogy alkalmas-e (itt vagyok pl. én, sosem fogom megtudni hogy alkalmas lettem volna-e, mert egy randiig sem jutottam el és jó eséllyel soha nem is fogok, hiába szeretnék).

2022. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezer oka lehet, amiért nem alkalmas valaki. De amúgy az is kérdés még, hogy milyen típusú párkapcsolatra. Én tapasztalatból tudom, hogy az ilyen kontrollmániás, féltékenykedős jellegűre alkalmatlan vagyok. Nem szoktam titkos szeretőket tartani meg nincs különösebb titkolnivalóm, de nem óhajtok beszámolni valakinek minden egyes kis apró lépésemről, mert nem egy kisgyerek vagyok.
2022. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon? Majdnem senki.

Itthon van a legnagyobb válások aránya.

Mondjuk meg is érdemlik egymást.

A fekete szroknál sztem kevesebb a válás,bár ezt nem hoznám fel pozitívumként,mert ennek az alapja leginkább az igénytelenség.

2022. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1% alatt.
2022. júl. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!