Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a 14-15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 14-15 éves lányok már alkalmasak hosszú párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Én jelenleg vagyok egy elit szakgimnáziumban tanuló 10A-s! És van 4 cuki és nagyon szép, kedves lány akikkel mindennap szünetekben szoktam dumcsizgatni sokszor 9-dikbe járnak és 14-15 évesek ! És mással is rendesek. De velem különösebben illetve még 1-2 sráccal talán. Szoktak

engem simizgetni. Főleg van közűlük 1 aki nagyon rám van mászva szerintem. Bár nekem voltak sőt vannak is hajlamaim , hogy nem lesz barátnőm! Mert 172 cm vagyok és 58 kg tehát, ha nem edzenék pálcika man lennék :D! És a lányok sem sokkal max 3-4 cm-el kisebbek nálam. Szóval nem biztos , hogy lenne náluk esélyem, kérdéses! De pont az ideáljaim, amelyik talán a legszebb közűlük. Annak gyönyőrű szép majdnem derékig éri szőkés barna haja van, több benne a szőke! Gyönyörű szép kék szemek, B-s cici ami pont jó föleg , hogy max 2 cm lehet a hasán ami látszik mármint zsírból, Feneke kicsit nagy de nagyon formás tehát pont az ideálom. Tehát pont az ami nekem a legeslegvonzóbb! És kicsit kockás a hasa , de még annyira ,hogy jó legyen illetve izmos de eléggé nőiesen! Még sajnos nem kérdeztem mit spórtol. De ha alkalmam lesz vele hosszabb dumára meg kérdem, és ő van rajtam a legjobban! Egyébként mind a 4 lány spórtol valamit! De csak az egyik lakik közűlük Ajkán... Itt lakok én is és suliba is ide járok! A többi vagy 30-40 km-re! Szerintetek lehet ilyen fullos csajoknál esélyem? Másrészt ha lehet is akkor csak az a céljuk , hogy 1-2 hónapos kapcsolatra fel szedjen valamelyik engem is! Vagy tényleg komoly kapcsolatot keresnek! Mert nekem eleve a fiatalabb korosztály tetszik jobban! Illetve azért kérdem mert van még pár srác akikkel szoktak dumálni! Pl egyik év folyamtársamat is elég gyakran láttom ebből a 4 csajból 2-vel dumálni? Annyit le írok , hogy nem tartom magam túl helyesnek. De már addig el jutottam , hogy 10/5-re értékeljem magam. Tehát nőt az önbizalmam. Viszont oda merek menni bármelyik lányhoz rá is merek írni, illetve elég magabiztos vagyok! Van egy jó dumám! De barátnőm csak egyszer volt 11 éves koromba, de kapcsolatom ,valódi még nem volt! Nem is csókolóztam még! De azzal nem lenne gond, nem félnék így sem meg csókolni egy lányt!



2019. febr. 19. 14:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
16/F
2019. febr. 19. 14:22
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Általában nem, de lehet kivétel. De te se vagy azon a szinten, a leírásod alapján, hogy tartós kapcsolatod legyen.
2019. febr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tudom ha az arcomat nézem akkor az 10/7-re értékelném viszont mint írtam gebe vagyok! De már sokan mondták lányok is , hogy jól nézek ki! Viszont volt pár fiú-lány persze közülük volt olyan is mondták , hogy csúnya vagyok vagy nem nézek ki jól! Bár volt köztük olyan akikről tudom , hogy biztos rosszindulatból mondták!
2019. febr. 19. 14:42
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te messzebb vagy a hosszú távú kapcsolattól mint ők.
2019. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#2 Szerinted ritka az olyan 14 éves aki hosszú párkapcsolatot szeretne! Nos az egyik osztálytársam viszont már 3 éve van együtt a barátjával! Kíváncsi vagyok , hogy van e itt olyan aki tapasztalta a fiatalabb lányok viselkedését!
2019. febr. 19. 14:45
 6/23 A kérdező kommentje:
És mégis miért gondoljátok úgy , hogy én meszebb vagyok! Hisz én már azt akarok magamnak!
2019. febr. 19. 14:46
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy azt akarod, de nem vagy elég érett hozzá.
2019. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%

Figyu nekem 15 évesen volt először abrátnőm és igen van aki alkalmas, ha te is az vagy :D

De most komolyan, kevés az olyan lány, bár kezdegetnek felnőni :)

2019. febr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Szerintem alkalmas vagyok én is. Bár barátaim azt mondják , hogy elvileg az első kapcsolatom nem fog sokáig tartani! De biztos meg lehet találni azt aki alkalmas párnak! Illetve az , hogy nem csokóloztam az pl csak egy dolog! Ha az utolsó előtti arra gondol ,hogy az a baj , hogy nem volt még bnőm!
2019. febr. 19. 15:25
 10/23 anonim ***** válasza:
65%

A leírást nem olvastam el, de a válaszom egyértelmuen az, hogy a többség nem alkalmas erre. Én pont kivétel vagyok (voltam), de az ennyi idős lányokra inkább az az igaz, hogy mély és igaz érzéseket nem tudnak táplálni egy fiú iránt. Ezt lehet látni az összes volt osztálytársamom, a barátaimon.

Egy próbát mindig megér, hiszen nincs tétje, de a kérdesedre válaszolva: nem igazán.

2019. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!