Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van itt ennyi megkesered...

Miert van itt ennyi megkeseredett ember?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok gyakorin, pár kérdést írtam csak ki, de sokat olvasgatok is. Főleg pénz, család, emberi kapcsolatok, ilyen temakorokban. És feltünt, hogy mennyi a megmondó ember, a beszóló ember, akik egy tök semleges kérdésre is ki forgatnak minden szót, lehurrogják,kioktatják undoritonak nevezik a kérdezőt vagy egymást stb

Nem akarok példát írni, mert rengeteget lehetne, és nem is akarom h annál az adott példánál leragadjunk de nekem elkepesztő ez a fajta megkeseredettseg, acsarkodas ami sokszor itt megy. Lehetséges, h ez a reprezentatív minta, és valójában ilyenek az emberek? Ez engem elkeserit, pedig nem vagyok mai csirke. Azt látom,vagyis inkább azt gondolom hogy főleg irigység illetve a saját élettel való elégedetlenség miatt ilyenek.

32/N


2022. júl. 18. 22:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. A 4es válaszban benne van minden. Igaz, akinek normális, rendes élete van, az nem itt írogat. En alapból rendben vagyok, de most volt egy kis docceno az életemben kicsit össze vagyok zavarodva, meg kimerulve, és sokszor vettem észre magam, h itt írogatok, nézegetem a kérdéseket.. Minek? Tényleg van sokkal értelmesebb elfoglaltság is. Olvasni, hazat rendezgetni, párommal lenni, fozni... Ha meg társaság kell, akkor is vannak ennél jobb fórumok, ahol lehet beszélgetni. Egyébként elég a Facebook hozzaszolasokat is olvasgatni egy egy cikknél. Sajnos nem kulturaltabb a viselkedes, mint itt. Rengeteg sajnos a buta ember, aki fél mondatból ítélkezik (pedig még egy regényből sem szabad), de még rosszabb hogy rengeteg az irigy, rossz indulatú ember is, aki azt élvezi, hogy másnak beszólhat, kioszthatja, és legalább egy másodpercre okosnak érezheti magát.
2022. júl. 19. 10:03
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer, én törlöm is a regisztrációm. Túl értékes az időm ehhez. Sajnos akárhány kérdést tettem fel érdemi választ nem kaptam, ellenben rengeteg oltast, beszolast szapulast.. Nem hiányzik ez.
2022. júl. 19. 10:21
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Az nem igaz, hogy akinek normális élete van az nem itt írogat. Persze van, akikre ez igaz, de nem mindenkire. Nemrég regisztráltam, lehet emiatt vagyok itt többet (napi 2x kb.), de én nem vagyok neten élő, ritkán netezek.
2022. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
52%
#13 Ja...tudtam hogy majd valamelyik "normális életű" kikéri magának, hogy ő márpedig normális... :D
2022. júl. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Üdv 14-es. Tököm ki van a kánikulától, nincs nagyon szükségem arra, hogy kint legyek. Mert olyan a munkám, hogy nyáron nincs (tornatanár) csak alkalmi van. És most nem vagyok otthon. Az erdőbe sokat megyek, de minden nap nem. Ott ilyenkor tök jó kánikulában. Ezért van időm itt is lenni

Tudod engem nem zavarnak a trollok, én az ilyenre nem vagyok érzékeny és vevő, nem rád célozok, hanem itt írtak erről. Én amíg ki nem vetnek, maradok. De megértem a kérdezőt is, mindenki máshogyan éli át.

Neked pedig jó nyaralást, szórakozást.

2022. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

A magyarok többsége a való életben is pont ilyen:


ahelyett hogy lefogyna, rendbe rakná az életét, kötekszik, bunkóskodik.

Na most egy névtelen oldalon meg aztán még könnyebb megmondani a tutit, mert itt még pofán sem tudják vágni.


egyébként meg borzasztóan sokat zuhant a színvonal: ma már ha felteszek egy kérdést, a válaszok vele vmi kötekedő hülyeség olyanoktól, akik értelmezni sem tudták a kérdésem kifejtését.

2022. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!