Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem idegesítenek fel...

Csak engem idegesítenek fel mérhetetlenül az ilyen mostanában használt szórövidítések?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az ilyenekre:

Hogy - h

Hogy hogy? - hh

Nem - nm

Hogy vagy? - hv

Profilkép - pp

Nem tudom - nt


Számítok arra, hogy szét leszek most kapva, mint a jóisten de, hogy ezek csak engem csesznek fel iszonyatosan? Miért nem lehet normálisan írni? Az ékezet nélküli írással nincs gondom, de az ilyen rövidítésektől herótom van.



2022. júl. 21. 00:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
5%

Ostobák az emberek ennyi a lényeg .

Rövidíteni meg spórolni a szavakon az eszem megáll komolyan mondom . Ezért van ennyi hülyegyerek a világon mert a felmenőik is ugyanolyan ökrök .

Volt egy munkatársam aki a serpenyő helyett annyit írt hogy serpeny

mikor megkérdeztem mondta, hogy így rövidebb és spórolt egy betűt aztán közöltem vele, hogy jó nagy ökör és kár volt világra jönnie hál istennek azóta nem kell ilyen haszontalan jószágokkal kommunikálnom .

2023. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!