Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetne valakit utolérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne valakit utolérni?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nemrég megismertem a neten egy lányt, és nagyon jól kijöttünk, konkrétan oda meg vissza volt értem. Találkozni még nem találkoztunk, de már közel egy hónapja beszélgetünk, viszont egyik napról a másikra, mindenféle ok nélkül letiltott. Másnap este levette a tiltást, ismerősnek is jelölt, én elfogadtam, és ma próbáltam neki írni, de megint törölt az ismerősök közül, ezúttal nem tiltott.

Mivel ennyit azért már tudok róla, ő nem ilyen típus, megmondja ha nem szeretné folytatni a dolgot, de a beszélgetésünk alapján nem úgy álltunk, mint akinek ez megfordul egyáltalán a fejében.

Szóval innen gondolom azt, hogy ezt az egészet nem ő csinálja, és szeretném valahogy utolérni. Ugyan visszavette mindenhonnan a tiltást, de írtam neki instán, illetve egy másik profilról is, de tiltás lett a vége akkor.

Valahogy szeretném elérni, beszélni vele, de sajnos a telefonszámát nem tudom, és már kifogytam az ötletek közül. Mit csináljak, hogy próbáljam meg elérni?



2022. júl. 24. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az ember nem volt veled őszinte. Minek próbálkozni akkor? Engedd el.
2022. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Aszongya #baj#tiltás xd
2022. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem ennél egyértelműbb jele nem lehet annak, h nem kívàncsi ràd.
2022. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 a gond az, hogy szerintem ezt nem ő csinálja, főleg hogy péntek délután még az utolsó üzenete arról szólt, hogy este majd beszélünk, csak dolga van, pár óra alatt nem változik meg így az ember véleménye, főleg hogy még a tiltást is visszaveszi, ismerősnek is jelöl...lehet csak én gondolom túl, de szerintem valakinek épp ez a célja, hogy hagyjam, és ne ismerkedjek vele :(
2022. júl. 24. 11:10
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 akkor miért veszi le a tiltást, majd jelöl újra ismerősnek? hogy másnap aztán törölje? ennek szerintem semmi értelme
2022. júl. 24. 11:11
 6/15 Noren1989 ***** válasza:
90%
Mert szórakozik, Bratte.
2022. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha leveszi a tiltást akkor írni is tudna, hogy bocsánat, nem én tiltottalak le hanem a pasim..
2022. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozik!
2022. júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#6 de ezt így egy hónap után? ha annyira érdektelen vagyok, 2-3 nap alatt is tilthatott volna, az is lehet hogy csak naiv vagyok, de szerintem nem ő az aki szórakozik :/


#7 hát ja, ezért gyanús ez az egész, mesélte hogy valaki ismerkedni akart vele, de lerázta, mert már itt vagyok neki én, aztán ezzel nekem gyanússá vált, hogy a másik srác keze van a dologban, de lehet tényleg csak én gondolom túl

2022. júl. 24. 11:17
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
én úgy tiltottam egyszer egy parizerfejű csajt, hogy beszélgettünk fél órát, majd azt írta elmegy fürdeni, aztán tiltottam, mert csúnya volt. xd
2022. júl. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!