Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy a fiú haverjaim...

Normális, hogy a fiú haverjaimtól elvárnám, hogy úgy viselkedjenek velem, mint egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és van két fiú haverom, akik úgy viselkednek velem, mintha én is egy fiú haverjuk lennék. Pl. olyanokat mondanak poénból, hogy "te hülye f4sz", meg az egyikük állandóan elküldözgeti azoknak a lányoknak a képét, akik épp tetszenek neki és megkérdezi TŐLEM, hogy dugnám-e, amikor meg megkérdem, hogy ezt mégis hogy gondolta, elkezdi, hogy hát ha lenne farkam, megdugnám-e...ez a gyerek mondjuk amúgy is elég paraszt, szóval talán egyszerűbb lenne megszakitanom vele a kapcsolatot, mint azért könyörögni, hogy viselkedjen velem normálisan..

Egyszer próbáltam a normálisabbikkal erről beszélni, de szó szerint azt mondta, hogy ő máshogy viselkedik azokkal a lányokkal, akikkel barátok, meg azokkal, akiket meg akar fektetni.

Nem akarok egyiküktől se semmit, meg ezek szerint ők se tőlem, de attól még zavar, mert hiába nem tetszenek, attól még ők is férfiak(többé-kevésbé) és rosszul esik, ha a képembe mondják, hogy nem tetszem nekik..Szerintetek normális, hogy ezt érzem?


2016. aug. 11. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Hanyagold őket. Ilyenek a haverok, ezeket mondják egymásnak. Ha te csak haverkodni akarsz velük, fogadd el, hogy így beszélnek, ha ez téged zavar, akkor mondom, offold őket.
2016. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Ha elkezdenének "lányként" nézni rád, akkor egy idő után valamelyikőtök 100%-ig biztos, hogy többet érezne a másik iránt, ami pedig egy elég bonyodalmas dologba torkollana. De nem is ez a lényeg.

Normális, hogy ezt érzed -hiúságból, vagy mert benned van a "Nem vagyok elég jó érzés" (AMIT FELEJTS EL, MERT NEM ARRÓL VAN SZÓ!)-, viszont ez nem a fiúk hibája. Ők barátként néznek rád, de ha te elvárod, hogy ők másképpen nézzenek rád, lehet, hogy mégis tetszik valamelyikőjük neked...

Szerintem nem érdemes ezért egy barátságot megszakítani.

2016. aug. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Magyarul, barátpótléknak kívánnád használni őket annak minden kötelezettsége nélkül, ők meg nem hajlanak a dolgora. Hát pekh, lehet haver, vagy járhatsz egyikükkel, de a kettő együtt menni nem fog! Vagyis nem, nem normális, bár próbálkozni szabad.
2016. aug. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudsz olvasni?

"Nem akarok egyiküktől se semmit"

2016. aug. 11. 17:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ilyen sosem volt a fiú haverjaimnál, valahol mindig ott volt, tisztában voltak vele, hogy én nő/lány vagyok.

Biztos tizenévesek és agyatlanok, nem kell magadra venned.


Egyébként fiús a stílusod, öltözködésed? Így persze, hogy eszükbe sem jut eleve, hogy másképp is nézzenek rád, mint egy random haverra, de én úgy érzem, hogy eleve olyan társaság, akikkel elég rendesen kreténkedtek, az ilyen beszólásokat ne vedd akkor magadra, "spanuk" vagy és teljesjogú tagja a haveri körnek, nem baj, ha részt veszel a hülyeségben, ne sértődj meg.


Nekem is van jelenleg is fiú haverom, aki megnézi a lányokat előttem, meg is mondja ha a társaságban tetszik valamelyik neki, de volt, hogy képeket is mutogatott róla.

Engem nem zavart, és ezt pl ő úgy teszi, hogy nekem is gyakran bókol vagy dicsér és ejtette el már, hogy jól nézek ki (de ő sok mindenkit dicsér).

Szóval az, hogy másokat mutogat neked, azt ne vedd magadra, engem pl érdekelt, milyen típusú lányok jönnek be neki. :D

Ha meg zavar, akár öltözködéssel, sminkkel, hajjal, gesztusokkal hangsúlyozd ki néha kicsit a nőiességed, biztos észre fogják venni.

2016. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem sem az zavar, hogy mutogatja, ki tetszik neki, hanem hogy utána megkérdezi tőlem, hogy dugnám-e a csajt....Tényleg tökre úgy viselkednek velem, mintha férfi lennék, pedig szerintem nem vagyok férfias, igaz, nem is vagyok ilyen 10 cm-es magassarkúkban mászkáló, műkörmös plázacica, de azért nem is nézek úgy ki, mint egy butch leszbikus..
2016. aug. 11. 19:18
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Ó, én irigyellek, de tényleg! Mindig is szerettem volna olyan férfi barátot, aki úgy bánik velem is, mint a többi (férfi) haverjával, és nem úgy, mint egy potenciális barátnő-jelölttel, de ez soha nem jött össze. Még azok is, akik azt állították, hogy nem akarnak többet tőlem, mint barátság, "virágszálnak" meg "tündérnek" meg "angyalnak" meg hasonlónak szólítanak... normális esetben az ember fia a barátnőjét szólítja így, nem pedig azt akire csak haverként néz! :( Szóval a viselkedésükből egyértelműen látszik, hogy csak azért vagyunk barátok és nem több, mert én nem akarom, de ők benne lennének. :( Utálom, hogy csak azért barátkoznak velem a férfiak, mert abban reménykednek, hogy előbb-utóbb beadom a derekam nekik.
2016. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintem van egy kis különbség aközött, hogy nyomulnak rád, meg aközött, hogy pl. kinyitják neked az ajtód, nem bemennek előtted, aztán a pofádba csapják, mikor együtt mentek valahová, meg ilyesmik...
2016. aug. 11. 22:20
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

"Szerintem van egy kis különbség aközött, hogy nyomulnak rád, meg aközött, hogy pl. kinyitják neked az ajtód, nem bemennek előtted, aztán a pofádba csapják, mikor együtt mentek valahová, meg ilyesmik..."

A barátaid. A fiúk ezt így fejezik ki. Náluk bók ha azt mondják "na, ez a haj jobb valamivel. ettől csak majdnem elhányom magam..." majd aztán nevetve kissé meglöknek.

Egyébként pedig, te fiúként kezeled őket? Mármint aszerint a gondolatmenet szerint, mint amit te előbb felvezettél udvariasság néven: udvariasan mindig megkérdezed, hogy van az apukája/anyukája, sohasem káromkodsz, mint lány nem beszélsz a szexről vagy nem mondasz disznó viccet, mikor jönnek látogatóba külön sütsz nekik valamilyen süteményt...?

Barát vagy. Egyenrangú társ. Nem lány vagy fiú, hanem két ember akik megbíznak egymásban.

Ők fiúk. Azzal, hogy nem érted meg -vagy nem akarod megérteni őket- a jövőben neked lesz rossz, amennyiben férfit szeretnél párodként. Ez egy lecke most neked, ahol kissé feltérképezheted a fiúkat, hogy milyenek is -amellett, hogy egy barátságot kár lenne veszni hagyni, ilyen hisztik miatt.

2016. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, mi köze van a fiúként kezelésnek ahhoz, hogy én nem káromkodok xD De amúgy tényleg nem szoktam káromkodni előttük, meg más előtt sem. És fiúként kezelem őket, azaz pl. nem puszilgatom meg ölelgetem őket, mint a barátnőimet, meg nem hivom el magammal mondjuk vásárolni őket, mert tudom, hogy úgysem élveznék. Szóval én egyáltalán nem úgy viselkedek velük, mint a lány barátaimmal, akkor ők miért nem tudnak velem is másképp bánni, mint a fiú haverjaikkal?

De amúgy biztos velem van a baj, de tényleg, ha nálam egy barátságba még belefér az, hogy tiszteljük a másikat, meg ha pl. én egy fiú vagyok, előre engedem a lány barátomat az ajtóban, meg nem mondok neki olyanokat még poénból se, hogy "te g*ci". Nem csak azokkal a lányokkal lehet udvariasnak lenni, akiket megdugsz.

2016. aug. 11. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!