Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok internet nélkül élni?

Tudnátok internet nélkül élni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 24. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudnék, csak nem lenne értelme. Mitől jobb, ha csak vagyok a 4 fal között szabadidőmben és még le sem foglalom magam, annál, hogy legalább internetezek?
2022. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék, de nem akarok.
2022. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb 20 évet éltem internet nélkül. Szóval biztos most is menne, legfeljebb nehéz lenne megszokni.
2022. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Biztos tudnék, mert elég sokáig nem interneteztem, középiskolában a suliban használtam először, otthon csak akkor lett, amikor felvettek főiskolára, de nagyon át kellene alakítani az életemet, kezdve a szakmámmal.
2022. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok netfüggő, de nagyon hasznosnak találom. Amit régen hosszas sorban állással tudtam csak elintézni, most otthonról néhány klikkel megoldom. Rengeteg információhoz jutok, nem kell lexikonokban keresgélni. A youtube -on talált hasznos videók többször is segítettek műszaki problémák megoldásában. Lehet nélküle élni, hiszen akkor is éltem, amikor még nem volt, de nehezebb lenne.

N

2022. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem! Durva visszalépés lenne az életminőségben. Vissza a szocializmus korába.
2022. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudnék. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok otthon ülős. Viszont folyamatosan használom az internetet és lehetőségeit.


Például elmegyek túrákra, teljesítménytúrákra. Kéktúrázok is. Sokkal egyszerűbb interneten menet közben akár szállást nézni, vagy előre is, akár csak egy jegyet megvenni 2 perccel a busz érkezése előtt.


Kapcsolattartás is egyszerűbb az ismerősi körrel.


Aztán ha kollektíven nem lenne internet, akkor biztos lenne helyette más fórum ahol lehet tájékozódni meg ott lenne a telefon.

2022. júl. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Ma már nem.
2022. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

3 éve tudtam volna. Ma már nem.

Infós munkám van, full homeoffice és nincs irodánk. Vagyis lenne hova menni, de ártana nekem (allergia) és nem is férne oda mindenki. Plusz 170 km-rel arréb kellene költöznöm, ami mondjuk még simán beleférhetne. De rángatnám magammal a pasimat is, ami még szintén megoldható munkahelyváltás nélkül.

Szakdogára készülhetnék a könyvtárban. Adatokat a munkámhoz gépeljem be? Vagy honnan szerzem? Az még okés, hogy offline futtatom, bár vennem kellene hozzá egy normális gépet, mert jelenleg egy amerikai szerveren futtatok mindent.


3 évvel ezelőtt éltem net nélkül 2 hónapot iskolaidőben. Szuper volt.


Végülis nem halnék bele, de azért komoly nehézséget okozna.

2022. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
96%
Ez attól függ. Ha senkinek sem lenne és vissza kéne térni a régi módszerekhez mindenkinek akkor valószínűleg igen. Viszont így ebben a környezetben ahol szinte minden kommunikáció azok zajlik, iskolàhoz, munkàhoz kell, nem mondhatom azt, hogy na én most innentől kezdve nem használok netet.
2022. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!