Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Mostanában gyakran bealszom. Köszönés nélkül elhúzom a csíkot, de nem szándékosan teszem ezt..Ezzel barátomat felidegesítem mert aggódni kezd hogy mi lehet velem hogy nem vagyok fent,meg mondta ha elköszönnénk normálisan nyugodtabban aludna.

Ő hajnali 3ig fent van mert játszik ,közben nekem is ír úgy 3-4 percenként. Én 3ig nem nagyon tudok fent maradni de eddig próbáltam és mindig bealudtam a végén. Egy időben tudtam 3ig is maradni de már nem nagyon ha nem tevékenykedek.

Barátomnak már van panasza erről hogy mielőtt bealudnék akkor köszönjek el mert ő is nyugodtabban aludna. Jó,én próbáltam fent maradni többször hogy beszélgessünk,de nem vált be mostanság. Persze,nappal nekem is van munkám,korán kell kelnem hogy el végezzem,barátom meg többet alszik. Nem tudom megértetni hogy mindezt nem szándékból tettem csak van mikor nem is érzed úgy magad mintha fáradt lennél majd hírtelen egy perc után bealszol a semmiből.

Nekem ez rosszabbul esik mint a barátomnak,hiába mondja hogy nem igaz mert ő jobban idegeskedik emiatt.

már mikor alszom a tudatomban van hogy megint nem köszöntem el és barátom megint ideges lesz rám. Rá két órára felkelek ideggel mert tudom hogy bealudtam és ennél szarabb nincs. De mostantól változni fog ez.

Most pedig megvan sértődve és ugyanúgy fog tenni mint én hogy szó nélkül "elmegy".

Hogyan értessem meg vele ezt?


2022. júl. 27. 04:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lefekvés-felkelés időt hétvégén is tartsd, ha lehet.

Alvásproblémád nincs? Napközben nem vagy fáradt?

2022. júl. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10 - kor írsz, hogy most muszáj aludnod, mert holnap meló, jó éjt
2022. júl. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kimerültség, dokihoz kellene menni.
2022. júl. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Próbálom ezt elintézni hogy ne aludjak be esténként,nem maradok fent sokáig,ennyit tehetek.
2022. júl. 27. 07:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem normális hajnali 3-ig fent maradni, ha másnap meló. Aludj inkább.
2022. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy este 21 óráig tudsz írni, aztán aludni szeretnél, hogy másnap reggel kipihenten ébredj.

21 óra előtt elköszöntök egymástól.

2022. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!