Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan keljek fel fel reggel...

Hogyan keljek fel fel reggel 05:00 kor?

Figyelt kérdés

Gyerekek egyszerűen nem megy az 5 órai kelés.🥺

Egy hete próbálok átállni, de ahogy megszólal az ébresztő kész vagyok.😔


Ezekkel kísérletezek most:🦦

- 20:30 kor ágyban fekszem.

- egy órával fel és előtt már nem nyomkodom a telefonom, nem dohányzom (neten találtam

- van elalvás segítő bogyom.


Mit tegyek? 🤗


Muszáj 5 kor kelnem mert reggel kell az összekészüléshez az idő.


Este:

- kikészítem a ruhát.

- lefőzöm a reggeli kávét.


Azért kellene tudnom felkelni 5 kor mert 06:40 kor el kell indulni.


Amikor menstruálok akkor a legnehezebb (Szedek vasat) tudnék aludni 08:00-ig is… de nem lehet 😞


2022. júl. 28. 05:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Este nem vagy fáradt, csak reggel? 9 előtt sztem felesleges ágyba menni.

Gyerek mit csinál? Nyammog a reggelin? Vagy mi tart olyan sokáig? Két fiam van, hamarabb elkészülnek, mint én.

Szerintem semmi más nem segít, csak a megszokás és szedjél sok vitamint.

2022. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

#8

Koffeinfüggőség, hogy megiszik reggel az ember egy kávét? El vagy tévedve..

2022. júl. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván fel tudsz kelni, csak nehezen. Ha ilyen típus vagy, ez nem lesz könnyebb.

Választhatsz, hogy a kapkodás nehézségét választod, vagy a kelését.

Én még ágyban vagyok, pedig 20 perc múlva indulunk. Gyerek, smink, reggeli nincs. De nekem így jó. Neked meg fontos a smink és a kávé, hát akkor sajna szenvedés az ébredés. Valamit, valamiért. A legjobb persze az lenne, ha 10-ig heverhetnénk, de ez nem opció.

2022. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Majdnem 2 óra nagyon sok készülődésnek. Nem kibúvó a gyerek, a kávé meg a cigi.

Édesanyámnak 3-as vagyunk gyerekei, ha 7-kor kell indulni, ő 6:15-kor kel, és ez idő alatt elmegy boltba friss kifliért, csinál reggelit is.

2022. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

14: vannak ilyen típusú emberek, én is ilyen vagyok. Egyszerűen nem tudok korán kelni, akármikor is fekszem le - cserébe nagyon sokáig fent szoktam lenni. Igen, akkor is, amikor korán keltem, mert így vagyok összerakva. Az, hogy valaki nem korán kelős, egyáltalán nem jelenti, hogy soha életében nem dolgozott....

Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak: ha nekem kelnem kell, általában egy 20-30 perccel korábbra állítok ébresztőt (ahhoz képest, amikor kelnem kéne), és 5 percenként nyomkodom a szundi gombot. Mondjuk én egy 30-40 perc alatt elkészülök, így kb 1 órával indulás előttre teszem az ébresztőt, aztán azt nyomkodom 5 percenként, az utolsó 1-2 etapban meg már próbálok vAgy nyitott szemmel a falat bámulva feküdni, vagy csukott szemmel összeállítani a reggelem (mit veszek fel, hol találom a ruhákat hozzá, utána wc-re megyek vagy fésülködni, akarok-e közben enni, stb)

2022. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
Fel kelsz és kész, ez akarat kérdése semmi több. Más emberek meg sokan hajnali 3-4kor kelnek az 5 óra nem vészes. Ha egész életedben 8-9 ig aludtál akkor kellemetlen de akkor sem vészes akarni kéne csak nincs olyan hogy nem tudsz.
2022. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 hollófernyiges ***** válasza:
Nekem is 6.40-kor kell indulnom. Tudod hánykor kelek ki az ágyból? 60.20-kor. Igaz, a gyereket nem nekem kell előkészíteni és pasiként sminkelnem sem kell.
2022. júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt igyál vizet, reggel pisilned kell majd, így muszáj felkelned.
2022. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én sokszor hajnal 1 kor kelek.... Mint írták, a telefonom, ami ébreszt, a szobám túlsó sarkában van fél órán keresztül 5 percenként ébreszt. Ezzel annyi a baj, hogy a családban mindenki hallja a reggeli haláltusámat az ébresztővel...😅
2022. júl. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az eleje rosz... Távolra teszed az èbresztőt. De èn 2 húzok fel, mert volt olyan hogx kinyomtam, ès 7 kor hívtak, hogy hol vagyok. Mostmàr èbresztő nèlkül is felkelek pl hètvège, mert hozzàszoktam...
2022. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!