Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt, aki letörölte magát...

Van itt, aki letörölte magát Facebookról? Vagy érdemes meghagyni?

Figyelt kérdés

Rengetegszer feltörték már, mindent kipróbáltam.


Rá sem nézek. Fotót hosszú évek óta fel sem töltöttem. Nem érdekelnek a lájkok. Ezért is beszóltak már.


Egyszerűen le akarom törölni magam.


2019. jún. 5. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

De hogy/miért/ki törte fel?


Én szoktam tartani hosszabb szüneteket. Ilyenkor deaktiválom a profilt, így megmarad a kapcsolati háló ---> nem tud senki frenkizni a nevemmel.

2019. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tesóm, képmprogram, régebben ki is találta egyszer. Meg egy volt osztálytársam informatikus haverja... Utóbbi nagyobb baj.
2019. jún. 5. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold be a belépési bejelentkezést. Így mindig ki írja ha bejelentkeznek,illetve változtasd meg a jelszót,vagy a beállításokban megtudod nézni hogy kilép be a fiókodból,így ha látod hogy valaki belépett,akkor magától kilépteted.
2019. jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon analfabetanak kell lenned ezen a teruleten (informatica) ha nem tudsz erre a problemara, illetve ennek a megelozesere kitalalni valamit.


Ha nem kattintanal ra mindenre ami felugrik a bongeszoben es kitudnal talalni valami ertelmes jelszot, akkor nem tornek fel. Ha Meg van valami malware a gepeden, akkor rakjad ujra az egeszet.

2019. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mire használod, vagy használod-e.


Én főleg Messengeren kommunikálok emberekkel, meg van pár Facebook-csoport ami praktikus (pl. osztálytalálkozó megszervezése könnyebb, ha a volt osztályodnak van egy FB-csoportja, és nem kell mindenkinek külön galambpostával levelet küldeni, hogy mikor ér rá.)


De képeket kirakosgatni már én se szoktam jó pár éve. Kommunikációra az én számomra hasznos.

2019. jún. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Látszik valami tizenéves vagy...

Mit foglalkozol más véleményével?


Nekem már akkor volt fb amikor még full angol volt és amcsi rokonnal ott tartottam a kapcsolatot.


Több éve ugyan az a profilom.

Aki ismer és fontos számomra az úgyis lát személyesen 😂


Ki akarná feltörni a profilod? XD


Kétlem hogy bizniszelsz vagy valami fontos ember vagy.


Szerintem valakinek kiadtad a jelszavad vagy hasonló.


Sőt mondok egy legális progit:

Keylogger


Akármit írsz a billentyűn azt elmenti a program és a progit egy billentyű kombinációval lehet megnyitani 😉


Nem nagy dolog így "feltörni" más fiókját és gyerekes módon szivatni.


Töröld magad, ha úgy érzed. Esetleg másik felhasználó.

2019. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem érdemes fenntartani egy fb fiókot, mert rengeteg programba, alkalmazásba be lehet vele jelentkezni és nem kell külön beregisztrálni, de én a helyedben ezt a fiókot törölném és csinálnék egy teljesen új regisztrációt.
2019. jún. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen időszak, hogy le-, meg ismét regeltem magamat. Most is rajta vagyok, de senki fia borja nincs bejelölve, a chat-et használom 2 ember miatt. Emiatt van értelme, más miatt nincs, max., ha vállalkozó-, vagy céges az ember.
2019. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!