Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, általában miért csak...

Lányok, általában miért csak azok a nők érdeklődnek felém akik nem tetszenek/nem kellenek?

Figyelt kérdés

Néha előfordul hogy tetszek az olyanoknak is akik nekem is bejönnek, de csak azok a nő ismerőseim írnak nekem, érdeklődnek írásban is akik nem tetszenek, nem érdekelnek. Akiknek örülnék ha írnábak ők tojnak rám. Lányok hogyan változtassak ezen?


Férfiak is segíthetnek, de leginkább a nők szemszöge érdekel.



2022. júl. 30. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Keress magaddal egy szinten levő nőt, annak fogsz kelleni. Valószínűleg többre tartod magad, mint mások. Ezért próbálsz "fölfelé" ismerkedni. De a nők nem ismerkednek "lefelé". Legyél hasonlóan jó külsejű, hasonlóan iskolázott és hasonló társadalmi helyzetű, mint a nők, akiket megkörnyékezel.
2022. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem érdemes leadni az igényeket, mert sosem leszel boldog. Sokan választanak úgy párt hogy csak legyen valaki, aztán majd jön a többi. Ez a valóságban nem működik.

Ha az egyiknek nem tetszettél, próbálkozz tovább. A megalkuvásnál még a magány is jobb.

2022. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Mert velük nem viselkedsz természetellenesen és pitizősen. Egy talpnyaló férfinél nincs visszataszítóbb.
2022. júl. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok talpnyaló típus, de az tény hogy jóval nehezebben tudom elengedni magam a nekem tetsző nők társaságában. Soha nem adnék lejjebb.
2022. júl. 30. 13:33
 5/10 A kérdező kommentje:
#1 Ez egyáltalán nem igaz.
2022. júl. 30. 13:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Jhaj. Akkor minek mutatsz érdeklődést olyan nő irányába aki neked nem tetszik? Nem kell akkor olyan nőnek írogatni, meg nem kell hívogatni sem, ha nem akarsz tőle semmit.

Volt nekem is nem sokszor, talán egyszer, hogy írkàlt ezerrel a csávó, zaklatott mindig, hogy találkozzunk, aztán ő nyögte be, hogy amúgy nem akar semmit, de attól még írkàlt tovább. Ilyenkor mi bajotok amúgy? Megàrtott a meleg?

Nőjetek és akkor írogassatok olyannak, aki bejön.

2022. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Ezt dettó írhatnák azok a lányok is, akikkel te akarsz ismerkedni. Az ő szemszögükből te vagy az, aki nem tetszik nekik, és mégis akar valamit tőlük, míg a nekik tetsző fiúk ignorálják őket.


Sőt, a neked nem tetsző lányok is gondolom ugyanabban a cipőben járnak: te bejössz nekik, de nem akarsz tőlük semmit, míg ők is bejönnek más férfiaknak, akiket meg ők koptatnak le.


Már-már olyan, mintha senkinek sem lenne egyszerű megtalálnia a tökéletes párt, nem?

2022. júl. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Pont hogy semmilyen érdeklődést nem mutattam feléjük.
2022. júl. 30. 16:43
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Igen, de lehet hogy változtathatok rajta. El tudom érni valahogy hogy a nekem tetsző nőknek is szimpi legyek.
2022. júl. 30. 16:45
 10/10 anonim ***** válasza:

En nokent vagyok igy. Fent vok tarskereson is, de vagy negerek, indiaiak, oregek vagy betegek irnak ram. Az egyik baratnom is azt tanacsolta, hogy tegyem lejjebb a lecet.

De ha lejebb teszem, es talalkozok egy szamomra nem vonzo emberrel, akkor jatszam meg magam? Hat en olyat nem tudok.

Mert valjuk be, mindenki ugy valadut neki tetszo part, hogy el tudja e vele kepzelni a szexet. Vannak nagyon rendes, aranyos ferfiak is az eletemben, de rajuk is csak baratkent tudok gondolni.

Lassan 5 eve vagyok szingli. De akkor se vagok bele olyan kapcsolatba, ha testileg, lelkileg nem kivanom a masikat.

Szoval... En varok. Kivarok.

2022. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!