Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elitgimnáziumban tanárként...

Elitgimnáziumban tanárként nagy szégyen, ha az ember csúnya ruhákban jár tanítani?

Figyelt kérdés
Pályakezdő vagyok, szeptemberben kezdek el tanítani, de semmire sincs pénzem, már most is csúszásban vagyok az albérlet kifizetésével. A cipőim kopottak, a ruháim a turkálóból vannak, legszívesebben elbújnék a föld alá szégyenemben. A nettó 200-as tanári fizetésből viszont ez a helyzet továbbra sem fog változni. Szét fognak szedni így a diákjaim?

2022. aug. 1. 15:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Én soha nem azt néztem, hogy a tanár miben van, hanem azt, hogy hogy tanít és hogy viszonyul hozzám. Ha jófej, akkor felőlem akármiben, szakadtan is lehet, ha az tiszta!


Egyébként én azt hittem, hogy egy elitgimiben a fizetés is elit....

2022. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
Én jártam olyan drága/elit nyelviskolába, ahol a tanár másnaposan és érezhetően rendkívül büdösen tartott órákat, szóval ha tiszta vagy és nem koszos meg büdös, akkor részemről okés akármilyen csiricsáré, kopott vagy retro ruhában is vagy! 😃
2022. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha normális vagy, akkor nincs gond. Ilyen sulikban amúgy sem ilyen a közeg. Legalábbis nálunk nem jelent meg ilyesmi a tanárok irányába.

De amúgy ha jó helyen turizol, ott is vannak jó cuccok. (legalábbis, ha nő vagy, akkor tuti)

2022. aug. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
63%
Kopott cipőt esetleg cseréld le egy akciós új cipőre, a többi pedig szerintem is okés.
2022. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
Sima gimnáziumban is szègyen, de ez van, nem tehetsz róla hogy csóró vagy.
2022. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
82%

Én egy elit gimibe járó diák vagyok és szem nincs vele semmi baj, ez egy normális, létező helyzet. Úgy gondolom, hogy 3 fontos dolog van:

1, Ne legyen büdös!

2, Ne érezze rosszul emiatt magát!

3, Lehet, hogy tesznek róla említést, de nem azért mert bántani/sérteni akarják, nem fogja emiatt lenézni/gunyolni/kinézni önt senki, csak akkor, ha a diákok/kollégák nem fogják kedvelni önt, de ezt nem a ruha fogja eldönteni. És amiatt se izguljon, hogy nem fogják kedvelni, ha erre rákérdezett, már látszódik, hogy szeretne "megfelelő" tanár lenni.

Sok sikert az évhez, és az egész pályájáoz, tanárnak nehéz lenni és csodálom, hogy ennek ellenére valaki mégis az lesz.

2022. aug. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a tanáraim nevére sem emlékszem, nemhogy a ruhájukra, magasról leszarja azt minden gyerek, azzal már nagyobb a baj ha egy bántalmazó gyökér a tanár, ha normális vagy, az a legnagyobb ajándék a gyerekeknek

Persze egy gyökér gyereknek mondd meg a tutit

2022. aug. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!