Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek káros a szexuális...

Szerintetek káros a szexuális szabadság?

Figyelt kérdés
Időnként úgy érzem, hogy a szexuális szabadság tényleg lezülleszti a társadalmat

2022. aug. 5. 17:35
1 2
 11/13 everlight ***** válasza:
100%
Pont hogy a múltban volt a legnagyobb szexuális szabadság.A görögök orgiákat tartottak.
2022. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
48%

11 es. Végre egy tanult ember.

Basszus én rohadtul nem ertem miert keverjuk a ket fogalmat.

A szexualitás és a polgari elet nem ugyan az.

Azzal mégis mi a baj ha két értelmes normális homoszexualis ember felnevel szeretetben egy arva gyereket ugy hogy ezzel mindenkinek csak jot tesz. Szeretetben. Bekessegben. Ezzel megis mi a baj? Mondja meg barki aki tudja mert en nem értem.

A szexualitás meg senkire sem tartozik. Azt csinal amugy is mindenki amit akar basszus. Max kussol rola az ember.

Es az hogy szervezetek meg akarnak embereket valtoztatni. Nos az meg akkora baromsag hogy csak nevetni tudok. Kerdezem itt azokat akik legjobban utaljak ezeket. Ha titeket megerdezne bárki akkor ti hirtelen megvaltoznatok? Mast szeretnetek? Ha anyukad rad parancsol hogy edd meg a padlizsant de te utalod akkor szeretni fogod? Nem. Ugye hogy nem.

Annyira uszitas ez az egész hogy ilyen szomorú dolgot regen latott a politika...

2022. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Más a szabadság és más a szabadosság.
2022. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!