Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szabaduljak meg egy...

Hogy szabaduljak meg egy nagyon mérgező embertől ?több lent

Figyelt kérdés
ez az ember az apám utálom nála rosszabb embert nem ismerek még nem tdok elkölötözni otthonról anyám meg őt választja mindenben nem vagyok már kis gyerek.nem bánnám ha halott lenne de gyilkos nem vagyok
2022. aug. 6. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan tudod, hogy amíg otthon laksz, addig sehogy. Legfeljebb mentálisan tudod függetleníteni magad tőle úgy, hogy nem érdekel, amit mond, meg se hallod, fizikailag is eltávolodsz. De ha dolgozol és van mondjuk 230 ezer forint nettó kereseted, akkor bérelj egy szobát, ennyiből már ki lehet jönni.
2022. aug. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha nő vagy, akkor találsz olyan férfit aki kimenekít, de ha férfi vagy akkor csak magadra számíthatsz!
2022. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
2-es, ha férfi akkor meg találhat egy nőt aki kimenekíti nem? ez lenne a logikus
2022. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Bár ilyen egyszerű lenne!
2022. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Tisztázzuk! Nem azokra a férfiakra értettem akik a szexért menekítenék ki a nőt!

2022. aug. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
5-ös, akkor ilyen önzetlen Keanu Reeves 1 a millióból típusú emberekre gondolsz, akiknek megvan mindenük és csak egyetlen dolog ami élteti őket, hogy másokon segítsenek? :D
2022. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem!

Azokra értettem, akik érzelmi,vonzódási alapon segítenének, de nem akarnák mindenáron megdugni a csajt!

2022. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!