Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a vonzóbb számodra egy...

Melyik a vonzóbb számodra egy lány tekintetében?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 02:59
A kérdező szavazást indított:
Dögös külső, faék egyszerűségű ésszel
Átlagos külső, de intelligens
49 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ alkalmi, vagy hosszú távú kapcsolatra kéne. Alkalmira simán a dögös is, hosszú távra inkább az intelligens, nem árt, ha tudunk beszélgetni is néhanap.
2022. aug. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk azt nem tudom, hogy lehet intelligensen, meg faék egyszerűen tekinteni, hogy lehet ezt kiszűrni egy pillantásból. Valószínű a helyszínen dönteném el egy kis beszélgetés után, attól, hogy nem egy Einstein, simán lehet kedves és vicces is, jó társaság. Aki meg büszke az intelligenciájára nekem kicsit visszás, sznobéria.
2022. aug. 7. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak szolok hogy az atlagos kulso a ferfiak szemeben a vekony, szep boru, szimmetrikus arcu noket jelenti smink es miniruha nelkul. Az atlag no kb 10 kgal tobb mint a normal bmi, ilyen olyan szepseghibaja van hullamos orr, vagy lapos mellkas, magas homlok, kilatszó íny stb.
2022. aug. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

#2. “hogy lehet ezt kiszűrni egy pillantásból”


Nem úgy értette szerintem a kérdező, csak félreérthetően fogalmazott. Nem a lány tekintetére vonatkozik a kérdés.


Egyébként én az elsővel értek egyet, minden attól függ, hogy mik a további célok. Ha csak időtöltés, akkor lehet akármilyen bugyuta, csak jól nézzen ki. Ha több napra tervezek vele, akkor viszont legyen valami a fejében is, tudjunk dumálni, marháskodni, stb.

2022. aug. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, csak legyen jószándékú, jóindulatú.
2022. aug. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Szeretem a "faék egyszerű" lányokat, nekem ez imponáló. Ők sokszor annyira kedvesek, tiszta szívűek.
2022. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
Az a baj, hogy ismerkedéskor a vonzerő dönt, amit egy ismeretlen ember esetében a külseje ad.
2022. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

Én ezekben a kérdésekben azt szeretem, hogy mennyire sztereotipizál az ember és mennyire 2 végletben gondolkodik.


Bármennyire is fájó ezt hallani, nem minden szép nő k.rva, és nem minden ronda, túlsúlyos nő kedves, barátságos és intelligens.


Mindenki úgy akarja ezt beállítani, hogy aki szép az csak buta és hülye lehet, aki pedig nem szép vagy csak átlagos, az maga az emberi intelligencia csúcsa. Pedig ez nem így van. Az hogy ki mennyire intelligens, közel sem függ a külsőtől.


A különbség a kettő között, hogy míg egy szép megteheti azt hogy 100 emberből csak azzal nem visszautasító aki számára is vonzó, míg egy nem szép saját érdekében ezt nem teheti meg. Mert míg előbbinél 100-ból 90-nél biztos hogy kapós, utóbbi csak 100-ból 8-nál.


Ha pedig valaki visszautasít az senkinek nem esik jól, és az ember hajlamos ez miatt "bosszúból" megbélyegezni másokat. Aki pedig leáll velünk, azt képesek vagyunk az egekig magasztalni, hogy "hát mennyire kedves, egyszerű, okos lány".

2022. aug. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én ezekben a kérdésekben azt szeretem, hogy, hogy nagyjából a válaszolók fele tud csak normálisan válaszolni. Nekik köszi!
2022. aug. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!