Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nőknek tényleg állandóan...

Más nőknek tényleg állandóan írogatnak az interneten?

Figyelt kérdés

Több netes oldalon is olvastam már, hogy ha valaki akár csak utalást tesz arra, hogy nőnemű, rögtön kap 2 tucat privát üzenetet férfiaktól.

Én valahogy sose kapok ilyen üzeneteket, pedig ezen az oldalon is rendszeresen odaírom a válaszom alá a koromat is meg mellé az N betűt. Utoljára kb. fél éve kaphattam itt üzenetet, de akkor se kifejezetten ismerkedni akart valaki, csak kiírtam egy kérdést és azzal kapcsolatban írt pár gondolatot.

Nem, mintha irigy lennék, csak olyan fura másoktól ezt olvasni. Szerintetek ez miért lehet? Férfias a stílusom?


2022. aug. 7. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem írsz olyan kommenteket vagy nem válaszolgatsz abban a kategóriában ahol ez nagyon általános dolog. (Felnőtt Kapcsolatok és Szexualitás)
2022. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%

Akár azt is írhattad volna hogy "privátokat kérek férfiaktól" Az rövidebb is lett volna :)

De miért nem írsz ki egy kérdést az ismerkedős rovatba, hogy ismerkednél nőként.Boldog boldogtalan is megtalál majd.És visszasírod ezeket a csendes időket :)

2022. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát van benne valami, mert volt hogy a hozzászolásomból nem lehetett kivenni hogy milyen nemű vagyok és mindjárt 2 ismerkedni akaró férfi is rám írt!:)


Az írásodból nem lehet megállapítani, hogy férfias bagy-e! Esetleg ellenszenves lehetnél az írásod alapján!

De azért szerintem ami melletted szólhat,hogy azért talán nem minden N vagy L betűs hozzászolóra írnak rá! De lehet ezt csak én gondolom optimistán!:)

2022. aug. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzási szokásra kérdezett valaki (baromi nem a szexuális kategóriában), naponta hányszor, illetve mosakodás van-e, stb. Erre néhány nappal később, az ott hagyott kommentemre döntött valaki, hogy ír nekem pm-t, amiben azt kérdezi a második levélben (elsőben köszönt + kérdezhet-e valamit) minden nő utálja-e a spermát.


Más szintén nem szexuális kategóriában feltett kérdésre adott válaszom is ösztönzött valakit szexuális kérdésre felém, pedig azt hiszem, az pont az otthon vagy a szépség és divat kategória volt. Valakinek mégis sikerült eljutnia az oda nem illő erotikáig.


Régebben többen találtak meg, mára szerencsére ritkább, de így is akadnak.

2022. aug. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Más nők nem akarnak maguknak senkit fogni, ezért vonzóbbak, mint az, akin látszik, hogy azért írja ki a nemét, korát, mert nagyon ismerkedni akar s ez taszítólag hathat inkább.


Persze a szellemes válaszoknál nem számít, de azért inkább elriasztó a nagyon nyomulás.


Én nem akarok privátot, törlöm mindet, de mégis mindig jön valami valakitől - gondolom, kihúzom a válaszaimmal a gyufát, szóval nem lepődök meg rajta! :D


De ismerkedésnél is azt vettem észre - már amikor még ismerkedtem, hogy az áldozati nőket nem tartják vonzónak a palik (magányos vagyok, szerencsétlen, szánj meg etc) és inkább a pozitív kisugárzású, egyedül is vidáman élőt tartják vonzóbbnak. Ez van!

2022. aug. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3%

#4

Ezért kell a nőknek a hüvelygombás meg a nemi betegség kérdések alá válaszolni.Ott (talán) nem kapnak privát üzenetet :)

2022. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, írj rám, én szívesen beszélgetnék veled, ha a kor is majdnem azonos. Érdekesnek tűnik a stílusod. (F40)
2022. aug. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem állandóan, legtöbbször "kiprovokálom" valamivel. Azért rakom idézőjelbe, mert tudom, hogy egy intim témájú kérdésre válaszolva valószínűleg ez fog következni, de mégse azt írom, hogy "emberek, írjatok rám" és a férfiak, akik ezekre válaszolnak, valószínű kevesebb random üzenetet kapnak kanos felhasználóktól.

De volt pl olyan, hogy Facebookon rákerestem egy palira, akit több csoportban mémeltek és végignéztem pár cuccot, amit krakott magáról és 2 szexcsoport hozzáadott tagjaként találtam magam. Múltkor meg valami gyúrós jóska jelölt be 9 közös ismerőssel, gondoltam tuti láttam már valahol, lehet alsóban sulitársak voltunk. Visszaigazoltam, majd jön az üzenet: "Nem tudom ki vagy, de szimpatikusnak tűntél, de jelöltelek, ha nem gond" (van fent rólam kb 6 kép + 3-4 eltűnt gyereket és kutyát osztottam meg) én meg visszaírtam, hogy "Hali, nem tudom mi alapján, de oké, visszajelöltelek, mert sok a közös ismerős" erre meg megsértődött és elhúzta a csíkot.

Mármint nem bánom, amint megláttam a posztjait kínosan éreztem magam, de most mit kéne csinálnom? Rögtön szexuálisan felajánlkoznom neki, miközben amúgy se az esetem és most inkább a nőket preferálom? Dumálni dumálnék én bárkivel, míg rendes ember és szórakoztat, de ő neki gondolom nem lett volna elég csak a duma, elvégre azt a kondiban is megkapja, gondolom.

2022. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyefene ha nagyon akarod, küldhetek egy "megbasználak" tartalmú privít.
2022. aug. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1. Tényleg nem szoktam ezekben a kategóriákban olvasgatni sem válaszolgatni, de olvastam olyan kommenteket, hogy másokat ilyen nagyon random kérdések kapcsán találnak be perverzek, amiknek tényleg semmi közük a szexhez meg ilyesmi. Pl. volt, aki azt írta, a Szépség és divat kategóriában valaki megkérdezte, jól néz-e ki egy kalap és arra válaszolt és erre a válaszára kapott perverz üzeneteket..:D

3. Miért tűnök ellenszenvesnek?

5. Nem azért írom oda a nemem meg a korom, mert ismerkedni akarok, hanem mert sokszor szerintem jó, ha a kérdező meg a többi válaszoló látja és majd eldöntik, ez alapján mennyire releváns nekik a véleményem, mert egy, a 20-as éveiben járó nőként lehet, más a felfogásom és a véleményem bizonyos dolgokról, mást tartok fontosnak, mint mondjuk egy középkorú férfi..

2022. aug. 8. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!