Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nőknek tényleg állandóan...

Más nőknek tényleg állandóan írogatnak az interneten?

Figyelt kérdés

Több netes oldalon is olvastam már, hogy ha valaki akár csak utalást tesz arra, hogy nőnemű, rögtön kap 2 tucat privát üzenetet férfiaktól.

Én valahogy sose kapok ilyen üzeneteket, pedig ezen az oldalon is rendszeresen odaírom a válaszom alá a koromat is meg mellé az N betűt. Utoljára kb. fél éve kaphattam itt üzenetet, de akkor se kifejezetten ismerkedni akart valaki, csak kiírtam egy kérdést és azzal kapcsolatban írt pár gondolatot.

Nem, mintha irigy lennék, csak olyan fura másoktól ezt olvasni. Szerintetek ez miért lehet? Férfias a stílusom?


2022. aug. 7. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

10: én nem hiszem, hogy az érett gondolkodás feltétlenül a kor függvénye.


Másrészt előítéleteket szül.


Harmadrészt meg senkit sem érdekel csak azt, aki esetleg ismerkedni akar, mert ott mindig az az alap kérdés, hogy nemed, korod....

2022. aug. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

10es!

3#-as: Nem tünsz ellenszenvesnek!:)

Hanem írásban esetleg ellenszenves lehetsz,de az hogy férfias lennél az az írásodból,hozzászolásodból még nem derül ki!

2022. aug. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!